Skandal se*ksual/ Ndodh hata.ja, publikohen pamje të kryebashkiakut me pro.stituta

Një skandal se*ksual ka shpërthyer pak ditë para zgjedhjeve lokale për një kryetar bashkie në.

KUJDES, pamje të rënda/ Policët “poshtërojnë” punëtoret e se*ksit gjatë bastisjes, ato nisin të qajnë dhe…

Policia ukrainase ka kryer një megaoperacion anti-pro.stitucion, ku u bastisën 22 prona, përfshirë nëntë sallone.

Momenti tm.erri dhe an.kthi/ VIDEO-ja e sulmit me ar.më në Gjermani, policia afrohet duke…

Sot në mëngjes është regjistruar një su.lm jashtë një sinagoge në Gjermani, ku si pasojë.

O Zot sa e fri.kshme/ Detajet e ngjarjes ho.rror, si 9-vjeçari vr.au pesë persona

Një djalë , vetëm 9 vjeç, është akuzuar nga autoritetet policore se është vr.asës i.

Lajm i fundit/ Shtohet lista, SHBA refuzon vizat për disa zyrtarë të lartë, ja ç’po ndodh

Shtetet e Bashkuara kanë thënë se do të vendosin kufizime në dhënien e vizave për.

Ngjarja e rëndë para pak minutash, vijnë dëshmitë e t.me.rr.shme

Një dëshmitar i ngjarjes qe ndodhi ne Gjermani para pak minutash i tha televizionit te.

E RENDE/ Të shtëna me a.rmë, v.riten dy persona, ka të p.lagosur. Ja ç’po ndodh në qytetin e madh, sot ishte ditë e shenjtë

Nje tjeter ngjarje e rende ka tronditur Gjermanine kete te merkure. Dy persona kanë humbur.

Rrëfimi tron.ditës, vik.timë e një ban.de kri.minale/ “Kam bërë se*ks me 500 meshkuj dhe më kanë…”

Një vajzë ka rrëfyer se si është trajtuar nga një ban.dë kri.minale, të cilët e.

Iku që kur ishte 11 vjeçe, bëri marrëdhënie me 500 burra. Sot rrëfen jetën që kaloi

Historia e kesazj vajze, qe do lexoni me poshte, ka ndodhur në Angli, ku një.

Skena hot në plazh, gruaja s*k.s tresh në sy të vajzës, ishte divorcuar, takon dy burra dhe…

Një grua ka dhuruar shfaqje +18 me dy burra në plazh, ku u zhveshën në.