Ministrit i doli video me femra në plazh, vendi shkon në zgjedhje

Vendi po shkon ne zgjedhje te parakohshme. Ministri doli para pak ditesh ne plazh duke.

Shkundet toka, tërmet 5.8 ballë. Ka të plagosur

Një tërmet i shkallës 5.8 Rihter u regjistrua në orën 14.25 të mesditës së sotme.

E lanë vajzën brenda në makinë dhe u kthyen pas 3 orësh, ah ç’të shikonin kur hapën derën

Një vajzë 13 vjeçare e cila ishte me aftësi të kufizuara humbi jetën, pasi u.

U zhduk ditën e fundit të pushimeve, letra te krevati që i la të dashurit. Gjendet sot në ishull vajza

Gjendet e pajete shkencëtarja britanike e cila ishte zhdukur për disa ditësh. Trupi i saj.

Momente paniku, panik e britma në avion. Policia nxjerr jashtë 20-vjeçarin

Nje video ku duken disa momente t.merri ne avion, po qarkullon ne mediat sociale qe.

Nuk mbante dot të qeshurën, burri me jeshile që po tërbon internetin (pamjet)

Ky burrë nga Arizona nuk e kishte menduar se reagimi i tij do të bënte.

Nuk ndalen t.ërmetet, ja ku u drodh toka sërish këtë mëngjes

Një t.ërmet 4.8 i Shkallës Rihter tronditi Samos mëngjesin e kësaj të enjteje. Sipas te.

E rëndë, sulmohet këngëtarja shtatzënë, zbulohet si i ngritën kurth

Eshte perballur me nje situate tejet te veshtire reperja e njohur, ndersa eshte sulmuar ne.

Gjenden të m.bytur çifti i mjekëve në det, si shpëtoi e bija e tyre. Donin ‘pushimet e ëndrrave’

Kishin planifikuar pushimet e tyre të ëndrrave. Shkuan të kalonin disa ditë qetësie, por humbën.

Paguan hotelin sa qimet e kokës, çifti i sapomartuar merr lajmin e h.idhur sapo shkon të flejë

Një çift të dashuruarisht që sapo ishin martuar, mbetën të befasuar dhe pa para pasi.