VIDEO e habitshme /  Përgjonte dhe regjistronte çiftet që bënin s*eks, e pëson keq

Nga mediat e huaja raportohet një ngjarje shumë e çuditshme. Një burrë u kap duke.

Ka të vde.kur/ Protesta të dhu.ns.hme, policia q.ëllon me ar.më zj.arri

Vijojnë tensionet mes policisë dhe protestuesve antiqeveritare në Irak.  Mësohet se forcat irakiane të sigurisë.

Pasi zhgënjeu shqiptarët, Macron bën thirrjen e fortë: Presim emigrantë, ka vende pune për…

Franca për herë të parë do të ndërmarrë një nismë politike për të ftuar emigrantët.

VIDEO e habitshme/ Pronarja lan këmbët e punëtoreve, zbuloni arsyen

Pronarja e një kompanie shprehu vlerësimin e saj për punëtoret më të mirë duke u.

Lajm i mirë nga Italia, përfitime dhe për shqiptarët. Sapo morën vendimin befasues për shtëpitë e…

E pabesueshme, por e vertete. E ky vjen si nje lajm i mire se dhe.

E tme.rrsh.me/ I zhd.ukur prej 4 ditësh, nuk do e besoni ku u gjet trupi i pa.je.të i shqiptarit

Një shqiptar nga Kosova i zhdu.kur prej ditësh është gjetur i vd.ek.ur sot. Trupi i.

Gruaja ia k.a.fshoi me dhëmbë, ia preu, 61-vjeçari del nga shtëpia lakuriq, kërkon ndihmën e fqinjve (foto)

Një 61 vjeçar e ka pësuar keq, pasi zgjodhi personin e gabuar ta grabiste dhe.

Moti i keq, shënohen 4 v.i.ktima. Humb jetën babai dhe 3 fëmijët. Kur e merr vesh nëna, bie në…

Babai dhe 3 fëmijët e tij humbën jetën t r agjikisht pasi shtëpia e tyre.

FOTOT/ Kush ishte parukieri i famshëm që u gjet i pajetë, zbulohen detajet e f.r.ikshme. Pastruesja në hotel e pa…

Parukieri apo stilisti i futbollistit te njohur Kristiano Ronaldo është gjetur i pajete nga një.

“Të shpëtojnë veten dhe botën, po afrohet ‘rreziku kolosal’”, alarmi i ish-udhëheqësit të njohur, paralajmëron se…

Ish-udhëheqësi sovjetik, Mikhail Gorbachev, paralajmëron se mosmarrëveshjet që janë aktualisht mes Rusisë dhe Perëndimit e.