E pazakontë/ Ai ishte bërë ‘xurxull’, hipën në avion dhe fillon të…piloti ngre al.armin, bën uljen ur.gjente, ahh ç’bëri ai…

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në avionin “Jet2holidays” me 220 pasagjerë që vinin nga.

I vendosin foto me gishtin e mesit në lajmërimin e vd.ek.jes, arsyeja do ju lërë pa fjalë

Një ndodhi e pazakontë është raportuar nga mediat italiane. Një familje ka vendosur që në.

FOTO/ “Ne gjendje koma dhe motra e zëvendëson”, por Kim Jong-Un i sho.kon të gjith

Prej ditësh mediat ndërkombëtare kanë shkruar se lideri i Koresë së Veriut ndodhej në gjendje.

Vala e dytë e COVID? Virologia italiane bën paralajmërimin e rëndësishëm, mos thoni se s’ju njoftoi

Virologia italiane Ilaria Capua, në një intervistë me ‘Corriere della Sera’ ka deklaruar se COVID.

L.ufta në prag? Pas ultimatumit gjerman, Turqia paralajmëron: Të gatshëm për…

Ministri i Punëve të Jashtme i Turqisë, Mevlüt Çavuşoğlu, ka paralajmëruar Greqinë se mos bën.

Shpresë për Shqipërinë, SHBA kërkon falje, zbulohet detaji sh.okues për terapinë me plazmë

Ndersa kritikat kane qene te shumta keto dite nga ekspertët mjekësorë, Stephen Hahn, kreu i.

Sho.kuese/ Ky shtet nis therjen dhe ngrënien e mishit të QENIT, ‘sjell përfitime të shumta shëndetësore’

Mungesa e ushqimit, por kryesisht mungesa e mishit, ka detyruar Kim Jong-Un që të urdhërojë.

Parashikoi shumë v.dekje e katastrofa në botë, del video e rrallë e gruas së fuqishme

Një video e rralle e momenteve te fundit të gruas që parashikoi shumë gjera per.

4-vjeçarja rrëzohet nga kati i 3 i pallatit, mjekët e gjejnë pa frymë por ç’ndodhi pak sekonda më vonë? Tezja duhej ta ruante por..uaaa

Një tjetër ngjarje tragjike ka ndodhur në Genova të Italisë, ku një 4-vjeçare shqiptare ka.

“Nuk ia fal dot vetes, babain e kam rëndë”, vajza e infektuar me Covid flet hapur: Për një natë në disko…

Një vajzë e re e infektuar  në një klub nate per ditelindjen e shokut, ka.