E tme.rrshme/ Një javë pasi vdi.qën 39 persona, zbulohen të tjerë në frigoriferë

Edhe pse gjetja e 39 të vde.kurve në Angli trond.iti gjithë opinionin, refugjatët nuk ndalen.

Dalin pamjet nga sh.e.rri në dasmë, përl.eshen të ftuarit me njëri-tjetrin. Skena të rënda

Pamjet e një situate të pazakontë janë publikuar online, nga një dasmë, ku u plagosën.

Nuk dihej asgjë që nga 18 tetori, nuk përgjigjej në telefon, gjendet e pajetë biznesmenja milionere. Veprimi i fundit i f.r.ikshëm

Nuk dihej asgjë për fatin e saj që nga 18 tetori i këtij viti. Ndërtuesja.

Ah o Zot sa e trishtë, nëna rrëfen si e bija humbi jetën: Donte të dobësohej, nisi të pinte…

Një 20 vjeçare ka lene nje trishtim te madh pas ne familjen e saj, pasi.

VIDEO/ Ministri i Financave në spital, th.yen hundën. Dalin pamjet e incidentit që i ndodhi

Ministri gjerman i Financave përfundoi pa ndjenja sepse ra nga podiumi pak pasi kishte mbaruar.

VIDEO/ Plas gr.ushti mes grave me ferexhe, fëmijët shohin tm.err me sy

Një grup grash të veshura me ferexhe janë përplasur me njëra-tjetrën në mes të rrugës..

E tme.rrsh.me/ U deklarua e vde.kur dhe do i digj.nin trupin, përmendet papritur, sho.ko.hen të gjithë

Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur në Bangkok të Tajlandës, ku një grua është përmendur.

“Mund të ketë trazira të mëdha, pasiguri për qytetarët”, çfarë nuk dini akoma, Presidenti i njohur thirrje të fortë

Sipas Presidentit të Këshillit të BE, Donald Tusk, shtetet e BE kanë rënë dakord për.

Ç’po ndodh në Presidencë? Kontrollohet për helm shishja e uiskit që iu dhurua nga sportisti i njohur

T’i bësh një dhuratë presidenti nuk është aq e lehtë… dhe për më tepër për.

VIDEO/ KUJDES, pamje të rënda, shitësin e zë korenti, bëhet dru dhe….

Shitësi së bashku me një punëtor tjetër po lëviznin objektet e dyqanit dhe ndër to.