Ju ka humbur apo është dëmtuar patenta? Nga 16 shtatori ndryshon gjithçka

Blendi Gonxhe, drejtor i përgjithshëm i targave dhe patentave lajmëron se nga data 16 shtator,.

EMRAT/ Ja bosët shqiptarë që u m.ashtruan nga drejtoresha e fondit Besa, humbën gjithato miliona

Shqiptarja.com ka publikuar te gjithe emrat e biznesmeneve apo gazetareve qe kane rene ne g.racken.

“Qeveria na ndërpreu fondet”, Ministria i përgjigjet Voltana Ademit: Të gjitha pagesat janë…

Reagon sot si pergjigje ndaj Voltana Ademit, Ministria e Financave dhe Ekonomise. Ne nje reagim.

Do përballemi me pasoja të frikshme, kjo që po ndodh është e rëndë. Paralajmërimi vjen nga deputeti i pasur shqiptar

Ish deputeti demokrat Agron Shehaj ka renditur efektet qe do kete ne ekonomine shqiptare renia.

Keni një patentë? Lexojeni menjëherë këtë njoftim që sapo doli

Një lajm i mirë vere. Patentat shqiptare, ato te modelit te ri, leshuar nga 24.01.2017 do te.

I vjen fundi diskos Havana të famshme në Dhërmi, Rama jep njoftimin b.ombë

Aksioni kundër informalitetit nuk kursen as Havanen e famshme. Kryeministri Edi Rama ka njoftuar në.

Ju vjen fatura në tavolinë dhe nuk u besoni syve, ministrja urgjent në Golem, Rama mesazh të fortë

Në plazhin e Golemit u ndal sot Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj, në.

Ministrja s.kandalizohet nga SMS që i erdhi në telefon, niset drejt Himarës. Në restorantin lu.ksoz gjen…

Eshte ndalur me vrap ne Himare ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj, pas një.

Rama nxjerr foton me biznesmenin e peshkut dhe e paralajmëron: Yllo të dua shumë, por kuponat…

Kryeministri Rama nuk kursen as batutat kete sezon vere, as miqte e tij. Në kuadër.

Ish deputeti nxjerr shifrat e ç.mendura: Ja fitimet marramendëse të…

Janë marramendëse shifrat qe kompanite private qe ofrojne sherbime ne shendetesine shqiptare, arrijne te grumbullojne..