HISTORIA/ U lidh për 3 vite me një vajzë, djali një ditë futet në Facebook dhe zbulon të vërtetën e hidhur

E dashur Deidre, Jam një djalë rreth 30 vjeç. Pesë vite më parë, njoha një.

Mos harroni ta bëni menjëherë pas s*ksit, ky veprim ju zgjat jetën

Justin Lehmiller, i cili është psikolog i s*ksit, ka treguar se ka përfitime të shumta.

Çiftet bëjnë qejf, pastaj e ‘hanë’. Ekspertët vënë duart në kokë: Po shtohen njerëzit e prekur me…

Sa herë është bërë thirrje dhe apel që përveç qejfit, të kini mendjen në kokë.

Kini kujdes djema, femrat 45 vjeç nuk duan të njëjtën gjë në shtrat si ato që janë 25 vjeç. Mësojeni tani çfarë ndryshon me moshën

Tema e s*ksualitetit është një ndër më delikatet dhe më të sikletshmet për tu diskutuar..

‘Mbarojnë punë’ me ju dhe ju kthejnë… vajza, ja pse çunat ja fusin gjumit pas s*ksit

Nuk ka femër që të mos e ketë vënë re faktin se çunat, meshkujt në.

E zbulojnë vetë femrat: Ky është POZICIONI që na kënaq më shumë

Një studim i kohëve të fundit ka zbuluar pozicionin e preferuar të femrave në in.timitet..

Zbulohet arsyeja pse shumë femrave u pëlqen ky veprim i “pistë” gjatë marrëdhënies

Shuplaka b*thëve  ndodh spontanisht gjatë marrëdhënies, është shumë e kënaqshme. Por si ka mundësi që.

Bisedat e nxehta/ Pas s*ksit djali i shkruan vajzë: Po më dhemb shumë k***, ti me kë s’je q*

Sa te dobishme per komunikim, aq edhe te prishin pune keto rrjetet sociale, madje duke.

S*ksi kur femra është me “ato”, sho.kon gjinekologia: Ja çfarë shkakton

Sipas gjinegologëve ka femra që mund tu duket i tm.errshëm se.ksi gjatë menstruacioneve dhe disa.

Ajo l.ak.uriq, ai pranë tyre. Si bënte marrëdhënie me d.ashnorin 21-vjeçarja, kur burri flinte gjumë

Milijana Bozic është vajza e cila mori pjesë në një reality show televiziv serb dhe.