Mos u mërzisni nëse e keni pen.isin e vogël/ Ja çfarë thotë ekspertja e s*ksit

Më në fund vjen një lajm i mirë për të gjithë ata meshkuj që kanë.

A të të puth pak? 19-vjeçarja: Virg.jërinë ma mori profesori 41-vjeçar i martuar, por sot mora një lajm që…

Kjo është historia e rrëfyer për tabloidin britanik “The Sun”. E dashur psikologe: Kryej marrëdhënie.

Çifti e ‘bën’ në mes të urbanit, shoferi ndalon dhe u bën gjëmën. Ngjarja e pazakontë

Një çift nuk është përmbajtur, duke iu dhënë njeri-tjetrit në një autobus urban. Ngjarja raportohet.

Rrëfehet gruaja dredharake: Ja pse …. me të tjerë. Burri e di, por nuk ka çfarë të më bëjë!

Një histori tra.dhtie bashkëshortore është zbuluar për “Daily Star” nga një grua, përdoruese e rrjetit.

“S*ksi ma shpif, nuk dua ta bëj si…”, e reja shqiptare shtang me historinë e saj: Mos më shani, por…

Nuk është më tabu për të folur për problemet s*ksuale apo mos pëlqimin e partnerit.

Janë 8, por të gjitha do ju bëjnë të ulë.rini fort nga kënaqësia! Ekspertja iu rrëfen sekretet

Jo të gjitha pozicionet sek.suale janë njësoj. Por, ekspertja e sek.sit Ann Summers, thotë se.

“Mu hodh sipër, më preku aty… ndjeva një… shoqja e ngushtë e gruas më kaloi në nivel tjetër”

Letra e nje 30 vjecari, drejtuar psikologes se The Sun “Unë jam treguar njeriu më.

I thyen pe.nisin duke bërë s*ks! Gruaja na tregon fiks se çfarë ka ndodhur

Një grua ka treguar për momentin e tm.errshëm kur ia theu të dashurit të saj.

HISTORIA/ U lidh për 3 vite me një vajzë, djali një ditë futet në Facebook dhe zbulon të vërtetën e hidhur

E dashur Deidre, Jam një djalë rreth 30 vjeç. Pesë vite më parë, njoha një.

Mos harroni ta bëni menjëherë pas s*ksit, ky veprim ju zgjat jetën

Justin Lehmiller, i cili është psikolog i s*ksit, ka treguar se ka përfitime të shumta.