Çmendet i riu italian, i merr jetën të dashurës: E vr.ava se më ngjiti ko.ronavirusin por…

“Më in.fektoi me Koronavirus dhe unë e vrava”, kjo ka qenë dëshmia në polici e.

‘Nëse keni në trup me shumicë ACE 2, do infektoheni’/ Shkencëtarja Detina Zalli për covid-19: Virusi ka 2 tipe, 70% të infektuarve me tipin S, ka simptoma më të rënda

Shkencëtarja shqiptare Detina Zalli ka dhënë të reja lidhur me koronavirusin, gjatë një lidhje Skype.

Bota është në luftë ndaj koronavirusit, nëndetëset e fuqive botërore nuk e dinë akoma se çfarë po ndodh. Ja arsyeja

Nëndetëset britanike dhe amerikane që lundrojnë në mënyrë të fshehtë në thellësitë e oqeaneve, ka.

Nuk e njeh koronavirusin, fshati italian me ujin-ilaç që shëroi ushtarët e Bonapartit

Fshati  Montaldo Torinese ndodhet në very të italisë dhe ndonëse afër vatrës së shpërthimit të.

Pasi u hoq karantina, a jua merr mendja cili biznes po lulëzon në Wuhan?

Një parukiere në Wuhan tregon për mediat se heqja e masave shtrënguese gjatë ditëve të.

E anuluan dasmën herën e parë për arsyen e trishtë, tani çifti merr lajmin e keq sërish

Datën e tyre të parë të martesës në 2017 e anuluan gjithashtu kur djali i.

Humb jetën në spital vogëlushi që e rrihte pa pushim gjyshja, tezja dhe burri i saj

Një vogelush 5 vjeçar, jetim, nga SHBA, ka ndërruar jetë pas dy ditësh në spital,.

Moderatorja seksi e sportit shqiptar jep lajmin e papritur

Një gjest shumë i vecante dhe emocionues vjen nga moderatorja sportive shqiptare, Qëndresa Krelani. Kjo.

Astrologu shqiptar nxjerr datat kur mbaron karantina dhe pandemia: Më 21 Prill…

Astrologu shqiptar Jofiel Koço shpjegon se kur pritet të marrë fund situata e rende e.

Shitësi përballet me klientin e pazakontë, nuk mbante maskë, por një send të çuditshëm që e kishte futur…

Periudha e izolimit dhe bllokimit të jetës normale në shumë aspekte si pasoje e koronavirusit,.