Kërciti gishtërinjtë e dorës rregullisht për 50 vite, ja çfarë i ndodhi…

Kur doktori Donald Unger ishte i vogël, nëna dhe të afërmit e tjerë i thanë.

Avokati shqiptar që hipi në traget e pastaj nuk u pa më, ja çfarë doli në kamerat e sigurisë

Mësohet se hetuesit kanë në duar pamjet ku avokati Besnik Muço, i zhdukur që prej.

Me banane dhe ujë të ngrohtë do realizoni ëndrrën tuaj për 7 ditë

A e dini se nuk mjafton vetem te hiqni dore prej ushqimeve, por rendesi ka.

Këngëtarja shqiptare pasanike: Ju tregoj për burrat që mbajnë paralelisht 4 gra

Këngëtarja Shkëndije Mujaj njihet si femra pasanike nga Kosova, e cila bën përshtypje për zhveshjet.

Shqiptarja mbetet shtatzënë me punonjësin e ambasadës amerikane, historia e saj në televizor i tronditi të gjithë

Në emisionin “Me zemer te hapur” sot ne News 24 u publikua nje histori vertet.

Tha se e kishte tradhëtuar 35 herë, futbollisti shqiptar bën veprimin e habitshëm me të dashurën

Futbollisti i Kombetares shqiptare, Mërgim Mavraj ka kaluar histori interesante dashurie. Ai ka qenë në një.

Erion Veliaj nxjerr nga arkivat foton e rrallë me babain, zbulon sa vjeç është dhe jep mesazhin e fortë

Amfiteatri i Liqenit Artificial të Tiranës do të hapet sot në mbrëmje përmes një spektakli.

Ju ndodh kjo natën? Një forcë e mbinatyrshme po përpiqet të komunikojë me ju dhe…

Qëndrimi zgjuar ne disa ore të caktuara te dites, ka disa kuptime. Mesojini me poshte:.

Një luaneshë sheh një dhelpër të plagosur, reagimi i saj ka shokur mijëra njerëz në botë që tani po shikojnë këto pamje

Graham Dyer, fotograf natyre, po merrte fotografi në rezervën e gjuetisë së Kalaharit qendror, kur.

Kjo është arsyeja pse duhet të hidhni 2 lugë kripë në shampo para se të lani flokët. Zgjidh një nga problemet më serioze!

Shumë prej jush nuk e dinë se kripa sjell përfitime të pabesueshme për flokët tona..