VIDEO/ Humbi jetën pas sëmundjes, burri thirrje nga arki.voli: Hapeni këtë m*t, është shumë errësirë- Plasin të qeshurat

Ndoshta nuk keni parë kurrë një ceremoni të tillë mo.rtore, teksa të gjithë familjarët dhe.

“Ti q** robt, ma jep telefonin. Ja pra ai ku*va atje”, del jashtë kontrollit situata tek Komuna e Parisit, vajza ‘zuri mat’ të dashurin me një tjetër

Një situatë e pazakontë eshte regjistruar tek Komuna e Parisit në Tiranë. Një video e publikuar.

Aty ka 8 vite që nuk martohet askush, ja e veçanta që ka ky fshat shqiptar

Fshati Nasalë që gjendet në komunën e Gjilanit, po boshatiset çdo ditë e më shumë..

Anija 22 metra e gjerë kalon në kanalin e ngushtë të Korinthit, pasagjerët në ‘p.anik’

Pamje të pabesueshme tregojnë momentin kur një anije gjigande kalon përmes kanalit të ngushtë të.

Ai bënte video çdo vit dhe kërcenin bashkë, sot babai kryen gjestin e fundit me vajzën. Është aq emocionuese

Një prind, i cili u gezua pa mase kur ne jete i erdhi vajza e.

Sëmundja m.isterioze që po përhapet me shpejtësi, banorët në panik, e gjejnë veten me këto shenja në trup

I keni hasur edhe ju me pare keto shenja? Me to po perballen banorët e.

I shet virgjërinë deputetit, me paratë hap biznes privat. Vajza që bëri këtë nxjerr foton e…

Vajza qe shihni ne foton me poshte, pretendon se ka fituar 1.3 milion duke shitur.

Profil fals për të joshur për s*ks gruan e martuar, shqiptarit i ndodh gjë.ma

Një shqiptar 25-vjeçar është dënuar me 10 vite bu.rg nga autoritetet italiane, pasi akuzohet për.

‘Kam videot e tua hot, bëj s*ks me mua ose…’, studentja mesazhe me 30-vjeçarin, kur i gjen policia telefonin…

Një vajzë e re, studente 20 vjecare, përndiqej nga një djalë 10 vjet më i.

Telefonata pikante që në mëngjes, Aldo shtanget, i bën ofertën joshëse gruas 40 vjeçe

Një telefonuese në emisionin e mëngjesit në Klan, të Aldo Morning show, ka kërkuar lidhje..