Pamjet/ Kjo është nëna që e çoi vajzën para 6 meshkujve të zhv.eshur, arsyeja i ka irrituar keq të gjithë

Një nënë 45 vjeçare ka menduar që ti bëjë një dhuratë shumë të çuditshme vajzës.

Vajza mburret në internet me dhuratën nga i dashuri, por harron të fshehë lojërat se*suale. Tërbohen familjarët

Një vajzë e re ka bërë një gabim trashanik pas postimin në internet pasi postoi.

E madhe! Polici i bën testin e alk.oolit, përgjigja e shoferit do ju bëjë të mbani barkun me dorë

Policia e Rrugore e Tiranës vijon kontrollet në kryeqytet për penalizimin e shoferëve që shkelin.

Hajeni VETËM me partnerin, kjo është receta për akulloren që të sjell në qejf

Nese jeni duke kerkuar nje akullore ndryshe, ne shije dhe “efekt”, atehere duhet te provoni.

Gjëja e parë që tërheq vëmendjen, tregon shumë për gjendjen tuaj psikologjike. Tregojani partnerit

Për gjykimin personal, psikologët shpesh përdorin teste që përfshijnë fotografi të paqarta që zbulojnë aspekte.

I thanë futi vezët në mikrovalë dhe ashtu bëri, oh Zot si përfundoi kjo bukuroshe

Kaq e bukur sa ishte, një fatkeqësi për këtë 22- vjeçare ajo që i ka.

Ka mbaruar 3 fakultete dhe sërish nuk gjen punë, çfarë nuk shkon me këtë djalë?

Fitim Redenica nga Gjilani ka përfunduar fakultetin e tretë, teksa po kthehet edhe me një.

Shtëpia luksoze e deputetit shqiptar, ja si po pushon ai këto ditë të nxehta

Këngëtari dhe deputeti Labinot Tahiri, i njohur Labi ka ndarë në Instastoryn e tij në.

Banka e njohur bën veprimin e pabesueshëm, u fal b.orxhet klientëve dhe…

Nje banke e njohur ne Kanada, ka fshirë borxhin e kartave të kreditit të klientëve.

Fotot e rralla nga Durrësi, si bënin plazh njerëzit, pa shisha e shezllone me dyshek

Gushti është, përgjithësisht, muaji i pushimeve, plazhit, detit. Mirëpo, disa prej nesh, që ende duhet.