Falli i “psikologes”nga Fieri, si shkon fati i vajzës së dashuruar me ministrin Cakaj?

Në Qenas të Fierit, te zonja Tepi. Ajo thotë, se është psikologe dhe jo fallxhore..

Diktatori i obsesionuar pas grave: Ka 9000 vetura dhe aeroplan prej ari, pasuria i rritet 150 $ çdo sekondë

Me pasuri personale prej rreth prej 28 miliard dollarësh, Sulltani i Bruneit pas udhëheqësit të.

‘Babagjysh do vish këtë vit? Dua një babi shumë të mirë’, publikohet letra rrëqethëse e 7-vjeçarit

Ka th.yer zemrat e shumë njerezve anembane bote letra e një vogëlushi 7-vjeçar të rritur.

Hanë deri 12 pjata natën e Vitit të Ri, njihuni me traditat e ‘çmendura’ të njerëzve për të pasur fat

Në natën e ndërrimit të viteve, shumë familje konsumojnë gatime të caktuara, të cilat thuhet.

Ai i shkruajti, por ajo ia la ‘seen’, kush është femra s.eksi që ia ‘dh.jeu’ futbollistit të famshëm

Futbollisti i njohur dhe i famshëm Ronaldo është kthyer në një makineri të fitimit të.

Një fenomen tjetër sizmik po ndodh, shkencëtarët bëjnë zbulimin e papritur

Studiuesit kanë zbuluar një tjetër fenomen sizmik, të panjohur më parë, që e kanë quajtur.

Postoi urimin e Krishtlindjes, detaji befasues në foton e presidentes kroate që po ç.mend njerëzit

Presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviq është kritikuar me të madhe, pasi siç thuhet, ka përdorur të.

Milioneri kërkon dikë t’i qëndrojë pranë, përveç pagës ofron edhe diçka që…

Milioneri gjerman Karl Reipen ka kërkuar 10 persona që të jetojnë në një nga pronat.

Punonjësi i m.o.rgut rrëfime t.r.onditëse: Dikush thirri në dhomën e k.u.f.omave, gjeta një plak që po hapte derën

Rrëfimet nga m.o.rgu i spitalit janë jashtëzakonisht interesante, ndonjëherë edhe të f.rikshme. Ymer Ibishi, zyrtar në.

Sh.err me kunatin ditën e dasmës, nusja bëhet për spital me nënën e motrën. Zbardhet incidenti, ja fotot e tyre

Nje dite dasme qe duhet te ishte me e bukura, do mbahet mend gjate por.