Gruaja futi 2 gjysma limoni në furrë natën, u sh.okua kur u zgjua në mëngjes

Eshte goxha e neveritshme fakti qe aroma e rende e gatimit mbetet ne shtepi per.

E turpshme, këngëtarja jonë e preferuar një ‘idiote’, i uli pantallonat të riut dhe i nxori organin para…

Një model, Josh Klos,  ka hedhur akuza të forta kundrejt këngëtares shumë të njohur Katy.

“Mos u q* me k*rva”, pas ndarjes vajza hakmerret në mënyrën më të turpshme me ish-të dashurin

Një 29 vjeçare ka zgjedhur më mënyrë të turpshme për t’u hakmarrë nga i dashuri.

Shkon të takojë të dashurën në aeroport që kthehej nga jashtë, i bën surprizën e parashukuar. Habitet dynjaja (video)

Një moment emocionues per nje cift qe e ka ndare gezimin e tyre me shume.

Para disa muajsh u divorcua, njeriu më i pasur në botë vesh të njëjtat b.rekë për disa ditë

Para disa muajsh ai u divorcua nga bashkeshortja e tij. Ne renditjen boterore, është njeriu.

Shqiptari shkon në Kosovë, por e pëson keq. Duke ecur me makinë i del para në rrugë…

Mediat kosovare raportojnë se një shtetas i Shqipërisë në autostradën ‘Ibrahim Rugova’ me automjetin e tij ka.

Vrapoi të takonte futbollistin e njohur, u bë i famshëm me gjestin prekës

Me atë që i ndodhi, u be i famshem ne rrjetet sociale dhe nami i.

Sherr i madh mes turisteve femra në vendin më të vizituar gjatë verës, ja pamjet

Kamerat e pushuesve kanë fiksuaar momentin kur dy femra janë g.rushtuar dhe sh.kelmuar me njëra-tjetrën.

A ju zë gjatë natës e nuk e mbani dot? Urgjent te mjeku, vuani nga kjo sëmundje

Nëse gjatë natës keni nevojë të urinoni shpesh, kjo gjendje quhet nokturi. Një ndër tre.

Sherr i fortë në plazh, femrat shtrijnë në tokë njëra-tjetrën, në fund dalin pa të brendshme

Kjo eshte nje nga ato sherret qe vertete te trembin dhe te terheqin vemendjen, dhe.