Mori djalin dhe i hapi bebelinon, nëna t.r.onditet me atë që sheh. Policia arreston babain dhe gjyshërit, u zbulua se…

Synetlliku eshte nje tradite e njohur ne shume vende te botes, e gjithashtu edhe ne.

“Hajde bëjmë s*k.s në Kuvend, aty q*h.en të gjithë”, deputetit shqiptar i dalin mesazhet private me një femër: Do e bëjmë treshe…

Deputetit Kujtim Gjuzi i është publikuar një bisedë me një vajzë, të cilës i premton.

Mos u bëni xhelozë… por shikoni super vilën e këngëtarit tuaj të dashur

Kjo është shtëpia luks e kengetarit te njohur, Justin Bieiber. Kjo shtëpi turistikeështë në shitje.

Ardit Gjebrea nuk ia përton: Të gjithë do vde.sim, por gruaja ime s’mund të prenotojë burrë para se të vd.es unë

Liria dhe Edmir Dine, nënë e bir ishin përballë njëri-tjetrit në rubrikën “Shihemi në Gjyq”.

“Burri do më vd.iste, u lidha me shokun, por ai jetoi edhe…”, djali sot përballet me nënë: Ç’faj kam unë që ti..

“Më kishin thënë se ishte mik i ngushtë i mamasë time”. Lajmi se babai i.

Historia e padëgjuar që shtangu Arditin dhe Eni Çobanin, i thanë do të vd.esë burri, gruaja lind fëmijë me shokun e saj, por i ndodh gjëma

Një histori pak e çuditshme. Imagjinoni një familje të lumtur burrë e grua dhe dy.

Gjithë Italia po flet për këta 2 shqiptarë, ja ç’kanë bërë këtë herë… zor se harrohet

Dy emigrantë shqiptarë janë bërë “hit” në një qytet të vogël të Italisë pasi kanë.

Nëse shikoni dikë me këtë shenjë në dorë lajmëroni urgjent policinë

A e dini se çfarë do të thotë kjo shenjë? Kjo do të thotë se.

Brenda anijes romake të fundosur para 1,700 vitesh, ja çfarë kanë gjetur arkeologët

Arkeologët kanë gjetur një mbetjet e një anije romake e cila është fundosur para 1,700.

Bëjnë se.ks? “Ai kujdeset për mua. Kam rënë në dashuri” Këta të dy janë burrë e grua, martesa  tr.onditëse

Një ngjarje që nuk është parë dhe nuk është dëgjuar kurrë më parë. Një djalë.