E dini pse letra e aluminit në njërën anë shkëlqen e në tjetrën jo? Ja si duhet ta mbështillni ushqimin

E përdorni letrën e aluminit? Ka hyrë masivisht në përdorim në kuzhinat shqiptare. Mund ta.

Pa djalin që po rrinte në rrugë duke bërë detyrat, gjesti i këtij burri ka prekur botën

Është emocionuese dhe të mrekullon lajmi që po ju tregojmë. Një gjest bamirësie, që këtij.

Kujtonte se burri i saj ishte inxhinier, i “ikën truri” kur zbulon të vërtetën pas 70 vitesh

Kush tha se sekretet nuk zgjasin përjetë. Këtë tezë e hedh poshtë më së miri.

Plas keq tek ‘E diela shqiptare’, del situata nga kontrolli. Hidhen shishe kokës dhe…

Precipitoi e folura dhe pastaj u përdorën edhe sendet rrethanore mes ciftit tek seanca e.

“Si ta qep? Ti je emigrant, 1 muaj vjen në vit. Unë me vëllain tënd…”, sh.err te Eni Çobani

Anila Bushi, kishte sjellë në ‘Shihemi në Gjyq’, bashkëshortin e saj Qemalin, pasi pretendonte se.

Këndoi në një dasmë, por i ndodh çudia kur takon babain e dhëndrit. Gena rrëfen incidentin

Kur ai nis të këndojë, padyshim që zërin e tij karakteristik e ke të lehtë.

Mjekët japin alarmin: Mos pini duhan pasi ju zvogëlon…

Duhani përpos dëmtimit të shëndetit duket se ka edhe efekte të tjera. Më saktësisht bëhet.

E frikshme/ Pasagjeri ndez cigaren në avion dhe ja çfarë ndodh

Një cigare e ndezur në avion mund të jetë fatale për shumë njerëz. E teksa.

Horoskopi ditor, ja si e parashikojnë yjet ditën e sotme

Parashikimi ditor i horoskopit për datën 25 maj 2019. Ky parashikim vjen nga  astrologu italian.

‘Ky është një m**’, e ftuara te Rudina harron që është live dhe flet me ‘libër shpie’

Bukuroshja Fjolla Morina, e cila ishte e ftuara e sotme e emisionit te Rudina, ka.