Uau, çfarë ndodhi dje tek Rudina? Rrëfimi sh.okues i një gruaje: 17 vjeç më kanë rr.ë.mbyer UFO-t. Kam parë…

Për Halloween, i cili festohet cdo vit më 31 Tetor, njihet si data e ringjalljes.

Turistët shkojnë tek Rana e Hedhun, shtangen kur shohin ç’kishte nxjerrë deti në breg

Turistët të cilët kanë zgjedhur për të kaluar këtë ditë tek Rana e Hedhun, janë.

Nuk ua kanë treguar më parë? Kush e hodhi si ide ndryshimin e orës dhe si u mori jetën tre personave

Por kush e hodhi këtë ide për herë të parë? Cila është në fakt ora.

Doktori zbulon tek Çani metodën si ta merrni vesh gjininë e fëmijës pa shkuar tek mjeku

Doktor Ruzhdi Metali ishte në emisionin “Zonë e Lirë” dhe ka folur për praktikat e.

E fejuara humbi jetën në moshë të re, gjesti i të dashurit ka prekur mbarë botën. E veshi me fustan dhe i premtoi…

E pazakontë eshte historia e një cifti qe u ndane pa e shijuar ende mire.

Gjen një portofol në rrugë, i paguan të gjitha borxhet që kishte, por arsyeja ishte brilante dhe e padëgjuar

Të humbësh portofolin është një humbje e madhe, pasi përveç lekëve, në të mbajmë edhe.

Panik në farmaci, e moshuara i jep paratë g.rabitësit, ai e puth në ballë. Rri e qetë…dalin pamjet e kamerave

Nje situate e pazakonte nga e cila duhet mesuar eshte shenuar ne nje farmaci ne.

Shkoi me temperaturë në urgjencë, mjekët duart në kokë pasi panë organin gje.nital të 43-vjeçarit, rrezikoi seriozisht jetën

Një burrë mbeti në pamundësi për të ecur, pasi organi i tij gje.nital u rrit.

VIDEO/ Humbi jetën pas sëmundjes, burri thirrje nga arki.voli: Hapeni këtë m*t, është shumë errësirë- Plasin të qeshurat

Ndoshta nuk keni parë kurrë një ceremoni të tillë mo.rtore, teksa të gjithë familjarët dhe.

“Ti q** robt, ma jep telefonin. Ja pra ai ku*va atje”, del jashtë kontrollit situata tek Komuna e Parisit, vajza ‘zuri mat’ të dashurin me një tjetër

Një situatë e pazakontë eshte regjistruar tek Komuna e Parisit në Tiranë. Një video e publikuar.