Porositën spageti me fruta deti, çiftit të turistëve u bie pika kur panë faturën. Detaji sh.okues

U ka rënë rëndë dreka dy turistë japonezë në Romë, pasi panë faturën që u.

Epike kjo e fundit e Kujtim Gjuzit, ia ly.pi live në tv, e bën ‘eksperte’ të reformës zgjedhore

Deputeti Kujtim Gjuzi do të mbahet mend në histori si një prej anëtareve të asaj.

Këto të brendshme u shiten në ankand për 5 000 dollarë. Do habiteni të kujt ishin

Këtë javë është zhvilluar dhe ankandi i lu.ftës së dytë botërore në Gjermani, ku sigurisht.

E pazakontë/ Kërcimi i çuditshëm i peshqve në Durrës pak pas tërmetit -VIDEO

Lëkundjet e tokës në vend nuk kanë shkaktuar panik vetëm tek njerëzit por jo vetëm….

Pamjet/ I propozoi të dashurës, por nuk e dëgjoi sot përgjigjen e saj. Ky është djali që bëri veprimin e guximshëm për vajzën e zemrës

Kishte menduar nje menyre ndryshe dhe speciale qe ta surprizonte vajzen e endrrave te tij.

E pabesueshme, e dini pse duhet ta mbyllni gjithmonë derën para se të flini?

Adetet e fundit paa se te flini sigurisht qe jane te rendesishme, si larja e.

Shkon në emision, por shtanget nga publiku. Gratë i vënë përpara Artur Zhejit…

Një surprizë i ka ndodhur Artur Zhejit në studion e emisionit, kur disa nga gratë.

Pamjet në brendësi/ +18, çifti kapet duke bërë s*ks në tualetin e restorantit të njohur, i ndodh ha.taja

Një ngjarje e rrallë dhe një skenë vërtet e pazakontë ka ndodhur në një prej.

Modelja super se.ksi rrëfen aventurën tro.nditëse me policët: Më rra.sën në qeli dhe…

Një rrëfim i çuditshëm është bërë një modele skoceze. Ajo pretendon se ka përfunduar në.

VIDEO e rëndë / Katër vajza shqiptare, grushte dhe shkelma në mes të qytetit: Ik se po ta q*…

Videoja e mëposhtme që po bën xhiron e rrjeteve sociale është regjistruar nga kalimtarë të.