Telefonata pikante që në mëngjes, Aldo shtanget, i bën ofertën joshëse gruas 40 vjeçe

Një telefonuese në emisionin e mëngjesit në Klan, të Aldo Morning show, ka kërkuar lidhje..

Po harxhojmë gjithnjë e më shumë para, zbulohen hiletë e supermarketeve për të na zhvatur

Ju e keni vene re qe tashme ato dyqanet e lagjeve apo marketet e vogla.

Detajet nga gjyqi/ Përballet me dashnorin e gruas, ajo që i ndodhi këtij burri do ju lërë me gojë hapur

E ka shfrytezuar tradhetine e gruas per te bere para. Kevin Howard doli i fituar.

Mori djalin dhe i hapi bebelinon, nëna t.r.onditet me atë që sheh. Policia arreston babain dhe gjyshërit, u zbulua se…

Synetlliku eshte nje tradite e njohur ne shume vende te botes, e gjithashtu edhe ne.

“Hajde bëjmë s*k.s në Kuvend, aty q*h.en të gjithë”, deputetit shqiptar i dalin mesazhet private me një femër: Do e bëjmë treshe…

Deputetit Kujtim Gjuzi i është publikuar një bisedë me një vajzë, të cilës i premton.

Mos u bëni xhelozë… por shikoni super vilën e këngëtarit tuaj të dashur

Kjo është shtëpia luks e kengetarit te njohur, Justin Bieiber. Kjo shtëpi turistikeështë në shitje.

Ardit Gjebrea nuk ia përton: Të gjithë do vde.sim, por gruaja ime s’mund të prenotojë burrë para se të vd.es unë

Liria dhe Edmir Dine, nënë e bir ishin përballë njëri-tjetrit në rubrikën “Shihemi në Gjyq”.

“Burri do më vd.iste, u lidha me shokun, por ai jetoi edhe…”, djali sot përballet me nënë: Ç’faj kam unë që ti..

“Më kishin thënë se ishte mik i ngushtë i mamasë time”. Lajmi se babai i.

Historia e padëgjuar që shtangu Arditin dhe Eni Çobanin, i thanë do të vd.esë burri, gruaja lind fëmijë me shokun e saj, por i ndodh gjëma

Një histori pak e çuditshme. Imagjinoni një familje të lumtur burrë e grua dhe dy.

Gjithë Italia po flet për këta 2 shqiptarë, ja ç’kanë bërë këtë herë… zor se harrohet

Dy emigrantë shqiptarë janë bërë “hit” në një qytet të vogël të Italisë pasi kanë.