A jeni të përgatitur? Koronavirusi mund “t’i shndërrojë” minjtë në ka.nibalë dhe të zgjuar

Sipas studiuesve, minjtë në të gjithë Amerikën kanë mbetur të uritur nga bllokimi i koronavirusit.

Harrojini letrat higjienike! Në këto kohë, ja për çfarë po dynden tjetër njerëzit të blejnë në supermarkete

Teksa bota po përballet me pandeminë Covid-19, krahas letrës higjienike, supermarketet duket se po bushatisen.

Infermierja përgatit testamentin: Mund të ndodhë çdo gjë, jemi në një kohë të tmerrshme

Një infermiere ka bere nje akt te pashembullt, duke firmosur testamentin e saj pasi është.

Çmendet i riu italian, i merr jetën të dashurës: E vr.ava se më ngjiti ko.ronavirusin por…

“Më in.fektoi me Koronavirus dhe unë e vrava”, kjo ka qenë dëshmia në polici e.

‘Nëse keni në trup me shumicë ACE 2, do infektoheni’/ Shkencëtarja Detina Zalli për covid-19: Virusi ka 2 tipe, 70% të infektuarve me tipin S, ka simptoma më të rënda

Shkencëtarja shqiptare Detina Zalli ka dhënë të reja lidhur me koronavirusin, gjatë një lidhje Skype.

Bota është në luftë ndaj koronavirusit, nëndetëset e fuqive botërore nuk e dinë akoma se çfarë po ndodh. Ja arsyeja

Nëndetëset britanike dhe amerikane që lundrojnë në mënyrë të fshehtë në thellësitë e oqeaneve, ka.

Nuk e njeh koronavirusin, fshati italian me ujin-ilaç që shëroi ushtarët e Bonapartit

Fshati  Montaldo Torinese ndodhet në very të italisë dhe ndonëse afër vatrës së shpërthimit të.

Pasi u hoq karantina, a jua merr mendja cili biznes po lulëzon në Wuhan?

Një parukiere në Wuhan tregon për mediat se heqja e masave shtrënguese gjatë ditëve të.

E anuluan dasmën herën e parë për arsyen e trishtë, tani çifti merr lajmin e keq sërish

Datën e tyre të parë të martesës në 2017 e anuluan gjithashtu kur djali i.

Humb jetën në spital vogëlushi që e rrihte pa pushim gjyshja, tezja dhe burri i saj

Një vogelush 5 vjeçar, jetim, nga SHBA, ka ndërruar jetë pas dy ditësh në spital,.