E pëlqejnë edhe shqiptarët, këngëtares i zbulohet detaji befasues, gjesti i çuditshëm që bën nëpër hotele

Ajo eshte nje nga kengetaret e dashura dhe te pelqyera per publikun e huaj dhe.

“E brukur gruaja, po me ty ç’ka dashur”, Jul Deda i kthehet komentueses: Kur e provoi…

Ata kanë 14 vite bashkë dhe aktori i njohur Julain Deda, as ne familje nuk e.

Ajo fut e bjer, ai hiç. Gruaja i futet burrit në mes të plazhit, ja çfarë ndodhi me dëshmitarët

Po qarkullojne ne rrjetet sociale pamjet e nje gruaje qe shihet duke e g o.

I del zogu, e mbajnë nga krahu, këngëtarja në momente të sikletshme

Kengetarja e njohur Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez jane fotografuar në Nikki Beach në St.

Gabimi që po e bëjmë të gjithë çdo ditë, ja pse vezët nuk duhen futur te dera e frigoriferit

Ne te gjithe jemi duke bere nje gabim te madh, me nje veprim qe e.

Ia paska thënë vetë e para kjo! Çiljeta takon një djalë që e bëri për vete dhe pas dy javësh gjërat…

Çiljeta ka rrëfyer bashkepunimin e pare me Estto. E ftuara e parë e këtij sezoni.

Për pak ditë do fejohej, postoi videon e parë në Instagram, vëllai i merr jetën motrës. Sa e trishtë

Ajo nuk do te jete me ne kete bote, por me e trishta ne gjithe.

I thanë futi vezët në mikrovalë dhe ashtu bëri, oh Zot si përfundoi kjo bukuroshe

Kaq e bukur sa ishte, një fatkeqësi për këtë 22- vjeçare ajo që i ka.

Monika Kryemadhi në super formë pas o.perimit, ja si duket në plazh

Rreth 400 të rinj dhe të reja nga e gjithë Shqipëria po marrin pjesë në.

Mjekun e zë gjumi në dyshemenë e sallës pasi kishte mbaruar operacionin, arsyeja është t.ronditëse

Padyshim qe mjeket bejne nje pune mbi te gjitha humane dhe heroike. Historia e ketij.