Maturantja që ç.uditi shkollën në festën e fundit, vetëm makina kishte 4 milionë k.ristale z.va.rovski

Nëse jeni njëra nga adoleshentet që u mundua shumë për të qenë ylli i mbrëmjes.

I ka dalë nami se nxjerr nga goja perla, dëgjoni ‘xh.evahirin’ e fundit të Nard Ndokës

“Kur rrit çmimin e naftës, ja bën “naftën” të gjithë çmimeve të tjera zinxhir!” Kjo.

Hopa në krahët e tij, zëdhënësja e PD mbyll gjithçka dhe ja nis nga e para

Do ta shohim e do na zbukurojë ekranin edhe këtë sezon duke drejtuar emisionin Pushime.

Bes Kallaku i emocionuar si asnjëherë, këto fjalë për vajzën e tij sot do ju rr.ëq.ethin mishin

Si sot një vit më parë, këngëtarja e dashur për shqiptarët Xhensila Myrtezaj dhe aktori.

Ajka sot një vjeç, kujdes kur të lexoni postimin e Xhensilës, rr.ezikoni të q.ani shumë

Një dedikim sa i ëmbël, aq i fuqishëm, i mbushur plot me emocione që ndihen.

Grida Duma çmend gjithë Tiranën me atë që ka bërë dje (fotot)

Grida Duma, rrezaton finesë dhe elegancë sa herë del në evente publike. E nuk mund.

Plas gallata në Opinion, Olti Curri bën deklaratën b.o.mbë për vajzat e ekranit shqiptar

Teksa fliste për bukurinë e vajzave shqiptare sot në emision, pa u zbuluar emrat, gazetari.

Saimir Kodra nuk përmbahet dot kur sheh këto pamje, del me deklaratë të fortë

Nuk është hera e parë që gazetari Saimir Kodra lëshon deklarata të forta nga emisioni.

Fevziu tregon sa herë bën sh.err kur vjen puna te ushqimi, do habiteni

Ka qenë një sezon i gjatë dhe i lodhshëm edhe për gazetarët ky i politikës.

Shkoni të jetoni në këtë ish.ull grek dhe do ju paguajnë mjaft mirë

Nuk janë të paktë shqiptarët që shkojnë me vi.za turistike disa muaj vere në Greqi.