Nëse trupi ju jep këto gjashtë shenja të pazakonta, urgjentisht te mjeku. Rrezikoni nga…

Sipas statistikave, një në katër njerëz ndërrojnë jetë nga sëmundjet k.a.rdiov.askulare. Por sic thonë mjekët,.

E besoni dot sa miliona euro harxhohen për dasma në këto dy qytete me shqiptarë

“Meqe kohet e fundit ka diskutim qe Pollogu varferohet, ja nje argument qe tregon te.

Akullore shtëpie me kakao, e lehtë dhe shumë e shëndetshme

Krejt e lehtë, e shëndetshme dhe me shije të freskët. Akullorja e shtëpisë është padyshim.

A dini pse djathi ka vrima? Përgjigja do t’ju befasojë

Mund ta keni yetur veten ndonjëherë përse djathi kaçkavall ka vrima. Përgjigjen është përpjekur ta.

Bën analizat se ia kërkuan te puna, sportisti i njohur del shtatzënë

Është fëlliqur keq një sportist të cilit i kërkuan analizat për doping. Bëhet fjalë për.

Zv. kryeministri duke u h.arbuar në plazh me femra me bikini, pamjet po p.ushtojnë rrjetin

Në rrjet po qarkullojnë prej fundjavës pamjet ku duket zëvendëskryeministri italian Matteo Salvini ku duket.

Prezantueses i dalin ‘k.okat’ në transmetim, emisioni bëhet i famshëm brenda pak minutave. Ajo lë nam

Prezantuesja dhe gazetarja sportive në Z.elandën e Re, Toni Street ka lënë nam një mëngjes..

I mbante fshehur në kutinë e këpucëve, burri hedh në plehra paratë që kishte kursyer

E imagjinoni një ditë që të kuptoni se padashje, ju keni hedhur në plehra kursimet.

65 mijë ndërhyrje kirurgjikale në 1 vit, kush janë sëmundjet më të përhapura në Shqipëri

Të dhënat e Institutit të Statistikave tregojnë se numri i ndërhyrjeve kirurgjikale në vitin 2018.

‘Mos harxhoni lekët kot se jam gj.allë’, 38-vjeçari befason familjen, ata e dinin të v.d.ekur, po e v.arr.osnin kur u përballën me…

Një histori me të vërtetë e frikshme është regjistruar në fshatin Godmiaha në Kenia. Një.