Mos e fusni më në gojë, mjekët japin alarmin për këtë ushqim: Shkakton kan.cer

Te gjithe e preferojme, por eshte momenti qe te mendojme seriozisht per shendetin… Tani është.

Të gjitha mamatë e bëjnë, por pakujdesia e nënës së re i merr jetën foshnjës 3 javësh

Një nënë e re i ka marrë jetën aksidentalisht fëmijës së saj, vetëm tre javë..

Duhet t’i dini patjetër këto informacione për pe*isin e lakuar, çfarë duhet të bëjnë djemtë që e kanë këtë hall

Nga Zhaklina Lektari- tabu.al Është mëse normale që pen.isi mos të jetë i drejtë si.

Dështojnë negociatat, kaos në Tv Klan/ Frangaj humbet 200 mijë shikues në tri ditë

Pas dështimit të negociatave mes pronares së Top Channel, Vjollca Hoxha dhe pronarit të Tv.

Shumë njerëz po e bëjnë këtë, hidhni kripë në kafen e mëngjesit dhe do habiteni

Ndoshta do habiteni se nuk e keni dëgjuar ndonjëherë, por shumë njerëz po e bëjnë.

Pse duhet të hani kos në mëngjes, vlerat fantastike për shëndetin

Kosi është një nga ushqimet e bulmetit më të konsumuara nga shqiptarët. Ai nuk bëhet.

Gruaja vendoste zilen e zgjimit çdo darkë, kur zgjohej në mëngjes nuk po kuptonte kush ia fikte, do habiteni

Ka dalë edhe një shprehje e re së fundmi, alarmi i mëngjesit është gjëja më.

Ah çfarë pamjesh, si shikonte policja e nuk lëvizte kur burri përp.laste në tokë gruan

Një grua është dh.u.nuar në mes të rrugës në Tiranë, nga një burrë, pranë një.

Albërie Had.ërgjonajt i bien flokët, ja ç’ka ndodhur me të (foto)

Prej një kohe të gjatë këngëtarja e njohur shqiptare, A.lbërie Ha.dë.rgj.onaj e ka konfirmuar edhe.

Kur s’ju pëlqen Shqipëria, pse ktheheni more? Na lini rehat neve që jetojmë këtu

Nga Erjona Rusi Ndërsa avioni i afrohej Rinasit, dëgjoj një shqiptare nga këto që jeton.