Brenda në makinë, u afrohet policia, por çifti kapet duke kryer marrëdhënie in.time. T.m.errohen efektivët

Ndërsa e gjithë Italia është në karantinë, ekonomia në gjunjë, jeta vazhdon. Karabinierët, gjithnjë vigjilentë,.

Çfarë është “imuniteti i tufës” dhe pse po flitet kaq shumë për të? Duke lënë të infektohen numrin më të madh të njerëzve…

I ashtuquajturi “Imunitet i tufës” është një mekanizëm sipas të cilit, kur shumica e një.

Sinjale shprese, shkencëtarët tregojnë se kur do jetë gati vaksina kundër COVID-19

Nje lajm shpresedhenes per mbare boten vjen. Pasi Organizata Botërore e Shëndetit e shpalli COVID-19.

Lini këpucët dhe rrobat jashtë, ja sipërfaqet ku mbijeton virusi

Siç deklaroi Ricciardi, ata qytetarë që u duhet të punojnë gjatë këtyre ditëve, duhet t’i.

Sot bëhet testi i parë tek njerëzit i një vaksine kundër ko.ronavi.rusit

Prova e parë tek njerëzit e një vaksine për tu mbrojtur kundër ko.ronavi.rusit do të.

Paralajmërimi i fortë i mjekëve: Ko.ronav.irusi mund të shkaktojë probleme në organet gj.enitale mashkullore

Ko.ronav.irusi C.OVID-19 mund të shkaktojë probleme tek organet gj.enitale mashkullore, sipas mjekëve. Ata rekomandojnë që.

E dhimbshme në këtë kohë lufte, tre miliardë njerëz nuk kanë lavaman për të larë duart me sapun

Fondi i Kombeve të Bashkuara për Ndihmë të Fëmijëve (UNICEF), ka theksuar se larja e.

Vuante nga sëmundja e veshkave, burrit i pritet organi gj.enital pasi u diagnostifikua me një sëmundje të rëndë

Ishte e nevojshme që një burri t’i pritej pe.nisi sapo mjekët vunë re disa anomali.

Epo të zihesh për letra higjienike, tre gra përleshen me grushte, dalin pamjet nga supermarketi

Tre gra janë filmuar duke u përleshur me grushta në një supermarket, e gjitha kjo.

Dashuri në kohërat e k.o.ronavirusit, çifti i të moshuarve që po t.ërbon rrjetin, 88-vjeçarja shkon çdo ditë te burri për…

Nje imazh qe te copeton zemren eshte ky i nje te moshuare ne SHBA,  e.