Gjyshi kërkon diçka prekëse, njerëz nga e gjithë bota i bëjnë dhuratën e mrekullueshme (foto)

Një veteran i L.uftës së Dytë Botërore, i cili ka kërkuar që t’i dërgojnë 100.

Çon orën e vjetër Rolex tek një ekspert, kur zbulon sa shitej i ikën truri (video)

Kur dikush me më shumë përvojë na jep një këshilla, është mirë t’i kemi ato.

Humbi babain nga sëmundja e tmerrshme, Ajola Xoxa deklaratë të dhimbshme

Ka gjetur guximin dhe nga dhimbja e malli, ka shkruar fjalë mjaft prekëse për babain..

Historia e trishtë e vajzës shqiptare: Jam 4 muajshe sh.tatzënë, burri më b.raktisi, por rastësisht zbulova se…

Njëra nga historitë e trajtuara ne emisionin “Fol me psikologen” te “Gazeta Shqiptare” ishte ajo.

Aktorja e njohur ndihet keq në studion e Rudinës: Familja ime më ndaloi, ‘nuk është fëmija yt’…

Moderatorja e njohur e ekranit shqiptar, Rudina Magjistari ka pasur të ftuar aktoren dhe regjisoren.

Rrëfimi i një vajze që është shokuar pasi për një muaj bënte çdo mëngjes këtë veprim

Ata persona konsumojnë çdo ditë një gotë ujë esëll, sapo zgjohen nga gjumi, sipas disa.

Shuhet ikona e modës, por ajo që ndodh pas v.dekjes së tij për ne është e paimagjinueshme

Shuhet ikona e modës dhe e firmës së veshjeve, Chanel. Stilisi i fmashëm i modës.

Shokon drejtoresha e azilit në Fier, parashikon v.d.ekjen e 10 të moshuarve në…

Shtëpitë e të moshuarve në Shqipëri, ndonëse kanë funksion përkujdesjen për moshën e tretë, duket.

Mos hezito, bëje share këtë shkrim dhe le ta di e gjithë bota çfarë gabimi po bën!

Shkenca thotë se ata që merrem me jetën e tjetrit, janë të palumtur dhe të.

Bebi zbulon të vërtetën e hidhur të nënës kur pinte qumësht, rasti i jashtëzakonshëm po mahnit mjekët

Pas lindjes së fëmijës, ushqimi i fëmijës me qumësht gjiri është një nga momentet më.