E hani shumë këtë ushqim? Do shokoheni kur të zbuloni të vërtetën

Shkencëtarët gjithnjë e më shumë po ngrenë alarmin për pasojat negative që kanë në trupin.

I riu shqiptar shkon në Luksemburg, por familja merr vesh lajmin t.ragjik për djalin, gjesti i tij human ka prekur këdo

Dorian Dautaj nga Deçani, e vetëm 23 vjeç, ka shërbyer për pesë vjet në ushtrinë.

Banderola gjigande shfaqet mbi urë, deklarata që ajo mban është mahnitëse

“A e mban mend atë rrugë, ku ishim unë dhe ti! Dhe njerëzit që vraponin.

U njohën kur ishin adoleshentë, pas 71 vitesh këtij çifti i ndodh e papritura e trishtë (foto)

Sot, gjithnjë e më shumë, marrëdhëniet po zgjasin shumë pak dhe nuk bazohen domosdoshmërisht në.

Burri i shkruan gruas se do shkonte në hotel me sekretaren, ‘hakmarrja’ e saj ishte briliante. Do shkriheni

Historia e këtij çifti mund t’ju duket e njohur, por ‘hakmarrja’ e gruas jo. Ky.

Njerëzit e pasur kanë një sekret , a e dini pse ata u pasuruan shpejt? Mësojeni edhe ju këtë rregull!

Kur përmenden emra si Bill Gates, Mark Zuckerberg, etj, na shkon mendja tek liderët më.

Ndahen pas 21 vitesh martesë, kur ish burri sëmuret, gruaja bën gjestin që askush nuk do e bënte. Prekëse historia e këtij çifti

Ata ishin fejuar që në gjimnaz, e pas 21 vitesh martesë, ndahen. Mary Ziegler dhe.

Këngëtari shkodran poezi për Shën Valentinin, mesazhi i tij do ju përlotë

Këngëtari shkodran Frederik Ndoci, me një status në Facebook ka bërë një poezi, ku lidh.

Uaau, ndodh e pabesueshmja në klinikën gjinekologjike, çifti shqiptar kryen lindjen e rralë të bebit

Në Kosovë ka ndodhur rasti i rrallë i lindjes së një bebi. Është kryer një.

Nëna kërkon leje nga puna se ka djalin sëmurë, por ajo që i bëjnë kolegët do ju lërë pa fjalë: 470 ditë…

Ajo donte të qëndronte pranë fëmijës së saj që është i sëmurë dhe kështu kërkoi.