Postoi urimin e Krishtlindjes, detaji befasues në foton e presidentes kroate që po ç.mend njerëzit

Presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviq është kritikuar me të madhe, pasi siç thuhet, ka përdorur të.

E keni ditur gabim, ja kush i vendos dhuratat te Pema e Krishtlindjes. Misteri me festën që ka degjeneruar në…

Krishtlindjet janë sot festa kryesore e fesë kristiane, por tradita e festave përreth kohës së.

E kishte pësuar vetë para ca vitesh, nuk donte ta shihte më atë skenë. I moshuari u paguan dritat 36 familjeve fqinje, nuk është i pasur, por arsyeja që ka është e dhimbshme

Një 73 vjeçar i ka hequr një barrë të rëndë mbi supe dhe ua ka.

Milioneri kërkon dikë t’i qëndrojë pranë, përveç pagës ofron edhe diçka që…

Milioneri gjerman Karl Reipen ka kërkuar 10 persona që të jetojnë në një nga pronat.

Punonjësi i m.o.rgut rrëfime t.r.onditëse: Dikush thirri në dhomën e k.u.f.omave, gjeta një plak që po hapte derën

Rrëfimet nga m.o.rgu i spitalit janë jashtëzakonisht interesante, ndonjëherë edhe të f.rikshme. Ymer Ibishi, zyrtar në.

Raportimi i pazakontë, gazetares së Abc News i ndodh e papritura në emisionin e mëngjesit

Gazetarja e abcnews në Prishtinë Blerta Dalloshi Berisha, raportoi në një mënyrë krejt të pazakontë.

Do parashikojë tërmetin 4 orë para se të bjerë, Universiteti i Bukureshtit teston sistemin. Ja çfarë lajmëron

Universiteti Politeknik i Bukureshtit (UPB) njofton risine e guximshme e cila mund të arrijë të.

Historia e frikshme e lëkundjeve, mund të zgjasin edhe 40 vjet

Në Shqipëri, të gjithë duan të sigurohen se sa mund të zgjasin lëkundjet e tokës.

Vogëlushja 7-vjeçare i dërgon letër Babagjyshit, por kërkesa që ka të prek shpirtin

I eshte plotesuar deshira nje vajze te vogel e cila i ka kerkuar ndihme Babagjyshit.

I bën shaka të dashurit dhe videot i hedh në YouTube, 20-vjeçares i ndodh e papritura

Deri në atë kohë, Youtube kishte qenë vetëm një hobi per 20-vjeçaren kanadeze Alyssa Kulani..