Gruaja e ministrit të Mjedisit duke u harbuar, shihet me një grusht parash në duar

Jo rrallëherë, zyrtarët shtetërorë janë kritikuar për luksin që kanë treguar, derisa sipas Bankës Botërore.

‘Babagjysh do vish këtë vit? Dua një babi shumë të mirë’, publikohet letra rrëqethëse e 7-vjeçarit

Ka th.yer zemrat e shumë njerezve anembane bote letra e një vogëlushi 7-vjeçar të rritur.

Hanë deri 12 pjata natën e Vitit të Ri, njihuni me traditat e ‘çmendura’ të njerëzve për të pasur fat

Në natën e ndërrimit të viteve, shumë familje konsumojnë gatime të caktuara, të cilat thuhet.

Ai i shkruajti, por ajo ia la ‘seen’, kush është femra s.eksi që ia ‘dh.jeu’ futbollistit të famshëm

Futbollisti i njohur dhe i famshëm Ronaldo është kthyer në një makineri të fitimit të.

Një fenomen tjetër sizmik po ndodh, shkencëtarët bëjnë zbulimin e papritur

Studiuesit kanë zbuluar një tjetër fenomen sizmik, të panjohur më parë, që e kanë quajtur.

Postoi urimin e Krishtlindjes, detaji befasues në foton e presidentes kroate që po ç.mend njerëzit

Presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviq është kritikuar me të madhe, pasi siç thuhet, ka përdorur të.

E keni ditur gabim, ja kush i vendos dhuratat te Pema e Krishtlindjes. Misteri me festën që ka degjeneruar në…

Krishtlindjet janë sot festa kryesore e fesë kristiane, por tradita e festave përreth kohës së.

E kishte pësuar vetë para ca vitesh, nuk donte ta shihte më atë skenë. I moshuari u paguan dritat 36 familjeve fqinje, nuk është i pasur, por arsyeja që ka është e dhimbshme

Një 73 vjeçar i ka hequr një barrë të rëndë mbi supe dhe ua ka.

Milioneri kërkon dikë t’i qëndrojë pranë, përveç pagës ofron edhe diçka që…

Milioneri gjerman Karl Reipen ka kërkuar 10 persona që të jetojnë në një nga pronat.

Punonjësi i m.o.rgut rrëfime t.r.onditëse: Dikush thirri në dhomën e k.u.f.omave, gjeta një plak që po hapte derën

Rrëfimet nga m.o.rgu i spitalit janë jashtëzakonisht interesante, ndonjëherë edhe të f.rikshme. Ymer Ibishi, zyrtar në.