Fotot e rralla nga Durrësi, si bënin plazh njerëzit, pa shisha e shezllone me dyshek

Gushti është, përgjithësisht, muaji i pushimeve, plazhit, detit. Mirëpo, disa prej nesh, që ende duhet.

Gruaja futi 2 gjysma limoni në furrë natën, u sh.okua kur u zgjua në mëngjes

Eshte goxha e neveritshme fakti qe aroma e rende e gatimit mbetet ne shtepi per.

Pastroni zorrën e trashë dhe humbisni 9 kg në vetëm 3 javë me këtë recetë, e thonë dhe mjekët

Kjo metodë e pasur me fibra dhe vlera ushqyese, ndihmon personat që vuajnë nga sëmundjet.

Para disa muajsh u divorcua, njeriu më i pasur në botë vesh të njëjtat b.rekë për disa ditë

Para disa muajsh ai u divorcua nga bashkeshortja e tij. Ne renditjen boterore, është njeriu.

Shqiptari shkon në Kosovë, por e pëson keq. Duke ecur me makinë i del para në rrugë…

Mediat kosovare raportojnë se një shtetas i Shqipërisë në autostradën ‘Ibrahim Rugova’ me automjetin e tij ka.

Vrapoi të takonte futbollistin e njohur, u bë i famshëm me gjestin prekës

Me atë që i ndodhi, u be i famshem ne rrjetet sociale dhe nami i.

A ju zë gjatë natës e nuk e mbani dot? Urgjent te mjeku, vuani nga kjo sëmundje

Nëse gjatë natës keni nevojë të urinoni shpesh, kjo gjendje quhet nokturi. Një ndër tre.

Si të eliminoni celulitin dhe venat me variçe, vetëm me ujë

Sado e çuditshme të duket, një nga terapitë më të thjeshta, më të lira, më.

‘Hurime heroj i Shipris, do ta ktheim Kamzën njëdhoj si Llërmiu’, plas gallata me Rakip Sulin

Pak ditë më parë, Rakip Suli u betua dhe zuri vendin e Xhelal Mziut në.

I rrinte p.enisi i ngritur gjithë kohën, këngëtari tregon çfarë bëri para s*eksit që përfundoi në spital

Një këngëtar britanik i muzikës xhaz është shtruar me urgjencë në spital pasi papritur pësoi.