Harrojeni dentistin, kjo mënyrë do ju bëjë që dhëmbët tua kenë zili të gjithë

Pastërtia e njeriut nis nga goja! Ajo eshte tejet e rendesishme pasi ndihmon edhe në.

Hani banane? Vjen lajmi i keq për të gjithë ne, ja sëmundja që na kanoset

Bananet janë ndër frutat më të mira dhe me më shumë vlera ushqimore të cilat.

Poezia e Flutura Açkës që rr.ë.qethi turmën dje gjatë protestës

Poetja e njohur shqiptare, Flutura Açka, para disa ditësh shprehu mbështetjen e saj për protestuesit.

Fejohet dhe tregon unazën në internet, vajzës i ndodh ajo që nuk i shkonte ndër mend kurrë

Po juve, ju duket e çuditshme, apo mendoni se zgjedhja e tyre nuk duhet gjykuar?.

‘U njohëm në kishë, u martuam dhe ikëm në Greqi, por aty mora vesh se burri im ishte…’, gruaja nga Korça befason në emision

Një nënë nga fshati Pirg në Korçë, e cila dy vite më parë është divorcuar.

Burrin ia v.r.anë se kishte dashnore, Alketa humb dhe dy vajzat më pas. Familja e burrit i bën të papriturën (histori prekëse)

Një histori t.r.onditëse u publikua ne rubriken qe drejton juristja e njohur Eni Cobani. Behej.

Vjehrrat tuaja do lëpijnë gishtat dhe do jenë krenare, ja receta për bamje jahni që ju nxjerr faqebardhë

Bamjet janë perimet më fantastike, plot shije e të pasura me vlera ushqyese. Tradita e.

Hani pica dhe sufllaqe, do mbeteni pa fjalë kur të zbuloni çfarë po ju ndodh

Nëse jeni mes atyre personave, që duhet thënë se janë të shumtë në numër, që.

Ish-zëdhënësja e PD dhe Isli “shkundin” studion e emisionit, kërcimi që po çmend rrjetin (video)

Moderatorja e njohur, Ori Nebiaj, e cila ka qenë edhe zëdhënesja e PD per nje.

E bëni këtë gjë pas larjes së duarve? Shkoni urgjent te psikiatri

Mesa duket pastërtia, dhe fiksimi për të nuk shkojnë bashkë. E meraku i tepruar duket.