Shokon drejtoresha e azilit në Fier, parashikon v.d.ekjen e 10 të moshuarve në…

Shtëpitë e të moshuarve në Shqipëri, ndonëse kanë funksion përkujdesjen për moshën e tretë, duket.

Mos hezito, bëje share këtë shkrim dhe le ta di e gjithë bota çfarë gabimi po bën!

Shkenca thotë se ata që merrem me jetën e tjetrit, janë të palumtur dhe të.

Bebi zbulon të vërtetën e hidhur të nënës kur pinte qumësht, rasti i jashtëzakonshëm po mahnit mjekët

Pas lindjes së fëmijës, ushqimi i fëmijës me qumësht gjiri është një nga momentet më.

E hani shumë këtë ushqim? Do shokoheni kur të zbuloni të vërtetën

Shkencëtarët gjithnjë e më shumë po ngrenë alarmin për pasojat negative që kanë në trupin.

I riu shqiptar shkon në Luksemburg, por familja merr vesh lajmin t.ragjik për djalin, gjesti i tij human ka prekur këdo

Dorian Dautaj nga Deçani, e vetëm 23 vjeç, ka shërbyer për pesë vjet në ushtrinë.

Banderola gjigande shfaqet mbi urë, deklarata që ajo mban është mahnitëse

“A e mban mend atë rrugë, ku ishim unë dhe ti! Dhe njerëzit që vraponin.

U njohën kur ishin adoleshentë, pas 71 vitesh këtij çifti i ndodh e papritura e trishtë (foto)

Sot, gjithnjë e më shumë, marrëdhëniet po zgjasin shumë pak dhe nuk bazohen domosdoshmërisht në.

Burri i shkruan gruas se do shkonte në hotel me sekretaren, ‘hakmarrja’ e saj ishte briliante. Do shkriheni

Historia e këtij çifti mund t’ju duket e njohur, por ‘hakmarrja’ e gruas jo. Ky.

Njerëzit e pasur kanë një sekret , a e dini pse ata u pasuruan shpejt? Mësojeni edhe ju këtë rregull!

Kur përmenden emra si Bill Gates, Mark Zuckerberg, etj, na shkon mendja tek liderët më.

Ndahen pas 21 vitesh martesë, kur ish burri sëmuret, gruaja bën gjestin që askush nuk do e bënte. Prekëse historia e këtij çifti

Ata ishin fejuar që në gjimnaz, e pas 21 vitesh martesë, ndahen. Mary Ziegler dhe.