Ajka sot një vjeç, kujdes kur të lexoni postimin e Xhensilës, rr.ezikoni të q.ani shumë

Një dedikim sa i ëmbël, aq i fuqishëm, i mbushur plot me emocione që ndihen.

Grida Duma çmend gjithë Tiranën me atë që ka bërë dje (fotot)

Grida Duma, rrezaton finesë dhe elegancë sa herë del në evente publike. E nuk mund.

Plas gallata në Opinion, Olti Curri bën deklaratën b.o.mbë për vajzat e ekranit shqiptar

Teksa fliste për bukurinë e vajzave shqiptare sot në emision, pa u zbuluar emrat, gazetari.

Saimir Kodra nuk përmbahet dot kur sheh këto pamje, del me deklaratë të fortë

Nuk është hera e parë që gazetari Saimir Kodra lëshon deklarata të forta nga emisioni.

Fevziu tregon sa herë bën sh.err kur vjen puna te ushqimi, do habiteni

Ka qenë një sezon i gjatë dhe i lodhshëm edhe për gazetarët ky i politikës.

Shkoni të jetoni në këtë ish.ull grek dhe do ju paguajnë mjaft mirë

Nuk janë të paktë shqiptarët që shkojnë me vi.za turistike disa muaj vere në Greqi.

Nusja shqiptare i jep një mësim të mirë njerëzve të burrit, postimi i saj në FB ka marrë mijëra reagime

E kush nuk e di se kur vjen në jetë një fëmijë, gjithcka ndryshon. Këtu.

E mbani mend Palomën? E ka një hall me burrin, vjehrrën dhe gatimin. Rrëfimi i saj na gajasi

Edhe pse quhet Rudina Demneri, pak kush e njeh me këtë emër në ekran. Madje.

Moj goca, do depiloheni para se të ikni në plazh? Epo ky detaj do ju ndihmojë shumë

Problemi me i madh tek femrat sot per sot kur vjen stina e veres, eshte.

Situatë e pazakontë te emisioni i mëngjesit, Aldo ndihet keq, gruaja në telefon i tregon historinë sh.o.kuese

Një situatë e pazakontë është krijuar mëngjesin e të premtes në emisionin e Aldos në.