E kishte shoqe për kokë, por pas arrestimit…këngëtarja befason për raportet me Zogun e Tiranës: Nuk di ku ta gjej, mamin e tij…

Pas kapjes nga policia të emrit te njohur te ekranit, i ashtuquajtur Zogu i Tiranes,.

E mbanin fshehur prej vitesh, nuk e pranuan asnjëherë kur ia zbuluan. Sot flasin hapur, çfarë ka mes Ronela Hajatit dhe…

Young Zerka dhe Ronela Hajati, janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, dhe.

Nora dhe Roberti e bëjnë edhe pas di.vorcit? Sh.o.kon Berisha: Puthjen e fundit romantike…

Këngëtari i njohur, Robert Berisha pas ndarjes nga Nora Istrefi po behet shume protagonist ne.

“E dija që do v.disja, por lutesha mos më dhembi shumë”, artistja tregon momentet e t.merrit: Kisha 3 muaj që bleva shtëpinë e re…

Artistja Keti Bashhysa ka treguar përjetimet e saj ditën e tërmetit te tmerrshem qe goditi.

Iris Luarasi përlotet në emisionin e Rudinës, historia e saj qenka shumë prekëse

Pedagogia e njohur Iris Luarasi tregoi se vjehrra e saj kujdesej shumë për veten dhe.

Kaluan vite pa folur me njëri-tjetrin, Jul Deda jep mesazhin e fortë për miqësinë me Gentin dhe na mbushi sytë me lot

Për një kohë të gjatë ata nuk folën me njëri-tjetrin dhe shkak u bënë ndryshimet.

“Mos më puth para njerëzve të mi”, këngëtarja rrëfen kërkesën ‘e rreptë’ të burrit kur u njohën

Këngëtarja e njohur Silva Gunbardhi ka zbuluar detaje nga jeta private e saj, per te.

Djali nga Mirdita i mori zemrën dhe e braktisi? Moderatoria rrëfen historinë pas ndarjes: Më provokonte, dhurata e vetme që më bleu…

“Why not” ishte ndryshe këtë herë pasi nuk drejtohej nga Roza Lati, por nga Kelvi.

Kejvina Kthella në s.k.andalin e radhës, video e saj po bën namin në internet

Emri i Kejvina Kthellës vazhdon të perbeje lajm. Prej ditesh në internet po qarkullon në.

Iku nga Shqipëria dhe tani është nënë e dy fëmijëve, Floriana Garo bën deklaratën e fortë: Emisionin tim ‘Jo vetëm modë’ nuk e ndjek më sepse…

Mëngjesin e sotëm në “Wake Up” në një lidhje skype nga Zvicra ishte Floriana Garo,.