E kapte nga b*thët rrugëve, Jonida Maliqi flet për herë të parë për videon me Flori Mumajesin: Zoti jua ktheftë….

Jonida Maliqi ka folur për herë të parë për një video të publikuar në media,.

Jeni të lidhur ju të dy? Gazetari vë në siklet Orin dhe Islin, merr përgjigjen që nuk e priste

Viti 2019 ka qenë i mbushur plot me ngjarje të cilat kanë tërhequr vemendjen e.

Uaa paska lënë nam, Alketa tha se prindërit i kishte të divorcuar, konkurentja: Mos e kishte për vete…

U përfol se prindërit e këngëtares së re Sara Bajraktari, e cila fitoi çmimin e.

Aktorja shqiptare q.an akoma edhe 7 vjet pas ndarjes: Tani fle dyshe e treshe, partnerët e mi janë…

Aktorja dhe ish-Missi Arjola Demiri është vënë gjithmonë në qendër të vëmendjes jo vetëm për.

“I pangopur nuk mund ta quaj veten, por të dëshirueshëm…”, Hermes Nikaj: Jam i nxehtë në shtrat

I njohur si Zogu i Tiranës dhe miku i Iva Alikos, ka folur edhe për.

“Pas tërmetit Rama duhet të ishte nën hetim. S’ka zyrë, shkon nga një v.a.rrim në një tjetër, këto veprime fshehin diçka”

Avokati i njohur Spartak Ngjela, si ekspert i jurisprudencës vuri theksin tel ajo që ka.

“Kompozitori i këngës fituese ngjalli xhelozi”, muzikanti i njohur: Jam i befasuar, Arilena…

Gazmend Mullahi, kompozitori, muzikanti dhe autori i disa këngëve, përmes një statusi, është shprehur se.

Gazetarja nxjerr mesazhet me ish-të dashurin e Pamela Anderson: Më kërkoi një…

Gazetarja simpatike e sportit, Sabina Mete, ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta.

A ka mashkull që nuk tradhëton? Moderatorja vihet në siklet, e ftuara e surprizon, ja si përgjigjet

Bieta Sulo është përballur me një pyetje që bëhet shpesh, pasditen e sotme në emisionin.

Samanta Karavella e lidhur me Gent Fatalin? Këngëtari tregon të vërtetën

“Na e dina” ka qenë një nga këngët bashkëpunim mes Gent Fatalit dhe Samanta Karavellës.