‘Edhe po v.diqa, e kam shijuar jetën’, këngëtarja befason me deklaratën b.ombë

Këngëtarja e njohur Julka Gramo mesa duket nuk ka ndërmend t’i bindet rregullave të distancimit.

“Gratë e biznesmenëve nisen për të zbuluar tradhtinë, por zbulojnë tjetër gjë…”

Dedektivja shqiptare Shkënda Lili ka treguar se i vijnë raste nga më të ndryshmet për.

Gruaja i lutet dashnores së burrit, ‘mos e tako deri sa unë të v.des’, dedektivja shqiptare tregon historinë që na përloti

Mund t’ju duket si nje nga ato historite roze, qe lexojme ne mediat e huaja,.

“Ka një sh.p.ërthim të paparë pas karantine”, dedektivja private zbulon detajin sh.okues: Ja ç’më kërkojnë burrat

Dedektivja private Shkënda Lili ka zgjedhur te tregoje detaje nga puna e saj qe ka.

“Kalova natën me zonjën dhe në mëngjes më dha 500 euro”, shqiptari sh.okon moderatorët në emisionin e njohur, deklaron se punon si…

Ilir Pjetërnikaj në një lidhje për Shqiperia Live tregoi eksperiencën e tij si zhigolo në.

E bënin 12 herë brenda natës, por ai prapë e t.radhtoi. Ish i dashuri i femrës VIP rrëfehet për herë të parë

Pamela Andwrson dhe Adil Rami ishin bashkë në një lidhje dashurie prej 2-vitesh por të.

‘Frika’ për të ruajtur v.irgj,ërinë, ja si i mashtronin vajzat bashkëshortin ditën e dasmës

Mbi temën e v.i.rgjërisë e shpresën e rikthimit të saj përmes ndërhyrjeve kirurgjikale, etnografja Afërdita.

‘Tezja më tha të fejohesha, pastaj u qepa’, rrëfimi i vajzës që riktheu v.irgjërinë me operacion: Kur isha 15-vjeçe…

Një vajzë ka rrëfyer  se e kishte humbur virgjërinë në adoleshencë dhe më pas i.

“E ndoqa 10 ditë rresht një burrë, i bëra fotografi dhe video”/ Detektivja private: Si e zbulova t.radhtinë

Shkënda Lili është një detektive private, e cila në emisionin “Opinion” ka treguar sesi e.

Sh.o.kohet Marina Vjollca, në trupin e saj po ndodh ndryshimi d.rastik, nuk e shpjegon dot

Moderatorja e njohur simpatike, Marina Vjollca, ka tërhequr gjithmonë vëmendjen dhe për bukurinë që e.