Gazetarja i kërkon publikisht falje burrit nga televizori, zbulon cfarë i ka bërë

Erjona Rusi bashkë me bashkëshortin e saj Edmond Zalla kanë dhënë intervistën e tyre të.

“Ja vlen ta kem unë këtë grua?” Rezar Xhaxhiu: Ja si partia “më detyroi” që të martohesha shpejt me Laurën

Rezar Xhaxhiu dhe bashkëshortja e tij, Laura, ishin të ftuar këtë të mërkurë në emisionin.

Aktorja e njohur shkodrane zbulon lidhjen me Xhemi Shehun, qenka…

Drande Xhaj, aktorja shkodrane me të cilën jemi rritur, na tregoi sot në “Wake Up”.

Shokoi vendin kur foli në Kuvend, Rudina tregon për herë të parë: Si më larguan nga Shqipëria, po dh.u.nohesha nga…

Deputetja Rudina Hajdari,  në fjalën e mbajtur nga foltorja e Kuvendit, bëri thirrje për ta.

I sh.katërruar nga humbja, Greg Rama flet për herë të fejuarën që v.diq në tërmetin e 26 nëntorit. Kush është për të vajza që tani përflitet si e dashura e re

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama ka folur per here te pare pa dorashka.

Deputeti i PS-së sh.okon moderatorët me kërkesën e tij: Dua telenovela me femra me rroba banjo e me të puthur, burrat me mustaqe…

Deputeti socialist Ervin Bushati ka bere nje deklarate te forte sot ne Ora news. Duke.

Françeska Jaçe përballet me të papriturën në emsion, Manushi e vë në siklet, ajo hap gojën dhe nxjerr britmën për…

Tema e tradhtisë ka shkaktuar debate e replika mes të ftuarve në rubrikën Trotuar, në.

“Bëni s*ks pa ndalim, lodheni burrin, kur të dalë nga shtëpia të jetë…”, ish banorja e BB thirrje të fortë grave

Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe mban nje profil aktiv ne rrjetet sociale dhe me.

E kape me atë veglën në dorë? Moderatorja tregon për herë të parë arsyen e divorcit: Për mua ai ishte një…

Dajana Shabani ka qenë shumë e komentuar për jetën private gjatë viteve të fundit. Moderatorja.

“Në telefonatën e fundit Nexhmije Hoxha më tha se…”, bashkëpunëtori i saj: Pse djali nuk i shkoi në v.a.rrim sot, ajo kishte brengë që…

Në kujtimet e saj, Nexhmije Hoxha është shprehur se është ndierë e lënduar nga Liljana,.