Ftoi Aurela Gaçen në emision, Rudina Magjistari pas disa orësh del me deklaratën e fortë në rrjetet sociale

Këngetarja e njohur Aurela Gaçe e ftuar në programin “Rudina” duke treguar detaje edhe nga.

Ish nusja e Jozefina Topallit intervistë ndryshe, reagimi i saj epik kur pyetet për ‘rivalet’ me c*ca jashtë në ekran

Moderatorja e njohur sportive, Eva Murati, e cila është perforlur gjerësisht edhe si ish nusja.

Ah sa i ri iku ai djalë, na dhembi zemra të gjithëve, babai i Ergi Dinit sot përl.ot gazetaren, fjalët e tij nuk i dëgjojmë dot

Ishte nje ikje e parakohshme e cila i dhembi jo vetem familjes e te afermeve,.

Hajde hajde, si e mban të dashurën Olsi Bylyku. Unaza me çmimin marramendës qenka blerë si…

Aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku,  “Në kurthin e Piter Panit” ka folur edhe rreth.

E kishte shoqe për kokë, por pas arrestimit…këngëtarja befason për raportet me Zogun e Tiranës: Nuk di ku ta gjej, mamin e tij…

Pas kapjes nga policia të emrit te njohur te ekranit, i ashtuquajtur Zogu i Tiranes,.

E mbanin fshehur prej vitesh, nuk e pranuan asnjëherë kur ia zbuluan. Sot flasin hapur, çfarë ka mes Ronela Hajatit dhe…

Young Zerka dhe Ronela Hajati, janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, dhe.

Nora dhe Roberti e bëjnë edhe pas di.vorcit? Sh.o.kon Berisha: Puthjen e fundit romantike…

Këngëtari i njohur, Robert Berisha pas ndarjes nga Nora Istrefi po behet shume protagonist ne.

“E dija që do v.disja, por lutesha mos më dhembi shumë”, artistja tregon momentet e t.merrit: Kisha 3 muaj që bleva shtëpinë e re…

Artistja Keti Bashhysa ka treguar përjetimet e saj ditën e tërmetit te tmerrshem qe goditi.

Iris Luarasi përlotet në emisionin e Rudinës, historia e saj qenka shumë prekëse

Pedagogia e njohur Iris Luarasi tregoi se vjehrra e saj kujdesej shumë për veten dhe.

Kaluan vite pa folur me njëri-tjetrin, Jul Deda jep mesazhin e fortë për miqësinë me Gentin dhe na mbushi sytë me lot

Për një kohë të gjatë ata nuk folën me njëri-tjetrin dhe shkak u bënë ndryshimet.