U tha gjithandej se janë lidhur, por kjo vajzë dhe këngëtari i njohur kanë një sekret

U tha se ishin në një lidhje dhe tani nuk kemi një çift të ri.

I thotë troç të vërtetat në Portokalli, aktori zbulon dëshirën që gruaja nuk ia plotëson

Aktori i njohur i humorit, Marin Orhanasi, i cili kete sezon qe lame pas thoshte.

Moderatorja e pranon pa turp: Një i dashur me 200 euro rrogë…

Ajo është një prej moderatoreve kosovare që e ka tërhequr vëmendjen e publikut shqiptar, veç.

‘Shtatë fëmijë…sa mirë që i kam’/ Nuk dinin asgjë për të, Altin Sulku zbulon detaje nga jeta private

Altin Sulku, është një ndër zërat më të veçantë të tregut muzikor shqiptarë. Ai ka.

‘Kur xhirohej një film’ është historia ime me prindërit e divorcuar. E papritur, zbulohet e shkuara e aktorit të njohur

E mbani mend me siguri perzonazhin kryesor te filmi shqiptar, ‘Kur xhirohej një film’? Jo.

Ai humbi jetën dje, por la pas një pasuri të madhe…Rudina Magjistari na rr.ëqethi mishin me këtë foto

Një vit më parë ai ishte ende në këmbë dhe plot energji. Në një studio.

E mbani mend Madonën shqiptare? Rikthehet dhe tregon historinë e xhelozisë me burrin 8 vite më të vogël

Në kohën që ajo dilte të këndonte ishte shumë e famshme edhe për vetë pseudonimin.

Je e virgjër? Ronela Hajati tregon të vërtetën

Ajo njihet si një këngëtare ekstravagante e cila gjithmonë sjell risi me veshjet në skenë.

Moderatorja e njohur tregon historinë e saj të dhimbshme para fëmijëve: Më la dhe iku nga shtëpia

Prezantuesja televizive, balerinë, aktore e këngëtare, Lorella Cuccarini, ka treguar një histori të dhimbshme personale..

Ajo i prezantoi shoqen që të lidheshin, këngëtari i bëri propozimin e papritur. Sot pas 14 vitesh…

Merland Kademi, i cili është një këngëtar që ka spikatur në skenën e muzikës live.