‘La punën dhe rrinte me orë në Facebook, më t.r.adhëtonte. Kur iku la mbi tavolinë letrën e fundit’, burri me l.ot në sy tregon si e la gruaja

Shpëtim Çorollari ka bërë një rrëfim të pazakontë sot në emisionin “Me zemer te hapur”..

Kolegu i futi duart në vendet in.time në skenë, aktori habit mooderatoren e OraNews: Unë e shtyja, ai…

Ndërkohë që po tregonte momentet e sikletshme në skenë emisionin “Glamour Zone”, në RTV Ora,.

‘Po e mbante me dorë, e bëri çiçin në brekë, unë ndjeva se më rodhi…’, aktori rrëfen momentet e sikletshme në skenë

Aktori i humorit, Visjan Ukcenaj, tregoi një moment shumë të sikletshëm që ka përjetuar në.

‘Ia thashë vetë e para’…përsëritet historia e dashurisë si në filma. Ja e vërteta e propozimit live në emision nga moderatori

Propozimi në gjunjë i Ardit Roshit për partneren e tij Blerina Bajko ishte një nga.

Kishin divorcin më të bujshëm me sh.e.rre e dh.u.në, Saimir Çili flet pas kaq vitesh për zënkat me ish gruan dhe habit

“Soiree” me Jonida Shehun këtë të mërkurë kishte mbledhur artistë që jetojnë nën një strehë.

U nda me të dashurën dhe ajo i mori djalin, moderatori tregon jetën vetëm: Kur isha i vogël…

I ftuar tek “Rudina” pasditen e sotme ishte moderatori i njohur Meriton Mjekiqi i cili.

‘U zgjova në mëngjes dhe u sh.okova…’, Iva Aliko rrëfen çfarë i ndodhi pas arrestimit të Zogut: S’kishte lekë as për taksi, është naiv

Iva Aliko, emri i se ciles doli ne pergjimet e Zogut te Tiranes ka folur.

‘Tani të dalë Marina dhe të flasë keq për Alketën…’, prezantuesi e thotë troç: Motrat Vjollca nuk janë…

Prezantuesi i njohur Kelvi Kadilli, eshte perfshire ne debatin me te nxehte keto dite ne.

‘Zogu i Tiranës’ tregon nga burgu momentet e arrestimit në hotel: Kjo është bërë për të ulur imazhin tim si personazh televiziv

Ndërkohë që mediat kanë zbardhur të plotë dosjen për hetimin ndaj Hermes Nikajt, nga ku.

Ministrja e hoqi nga puna, aktorja e njohur shqiptare rrëfen çfarë i bën tani në rrugë

Në vitin që lamë pas debati mes aktores Mariana Kondi dhe ish minstres së kulturës,.