E refuzoi Vera Grabocka, flet për herë të parë këngëtari i njohur: Nuk ma pranoi këngën…

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë” ishte i ftuar këngëtari i njohur shqiptar.

‘Përpl.asja’ me Ramën, Meta flet troç: Pse lindi tensioni, kryeministri dëshirë të paepur për…

Presidenti Ilir Meta ne nje interviste dhene per “Mapo”, pergjigjet per betejen gati 1-vjeçare me.

“Drejtuesit e festivalit ziheshin për ne, cila të merrte…”, rrëfehet Irma Libohova, ja kush ishte rivalja e saj

Këngëtarja ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në në spektaklin “Këndo këngën time” në ekranin.

“Sa më kanë dhembur ato lekë, nuk di si të them, isha e trishtuar”, situata e trishtë, si u përball me jetën në SHBA që ditën e parë

Këngëtarja e njohur, Ermira Babaliu prej 23 vitesh jeton në Amerikë së bashku me familjen.

“Nuk di si më ndodhi, s’duhet ta kisha fshirë”, këngën ia refuzoi Vera Grabocka në RTSH, tani ai…

Këtë edicion të 58-të në Festivalin e RTSH-së, Kujtimi Prodani përfundoi krijimin e babait të.

“Edhe me mamin bëj si…”, Renato Mekolli tregon arsyen pse është kaq i egër

Eshte bere i famshem per shkak te egersise dhe ashpersise qe tregon. I ftuar në.

“O çuna, po punshoni a ja q***. gazetarja që shtangu publikun flet për herë të parë publikisht

Jo më larg se një javë, një video ku shfaqej gazetarja e “Tv Apollon” duke.

“I dashuri verior shumë xheloz”, flet juristja ‘s.e.k.si’: Kur m’u afrua një çun në club, ai…

Modelja Redona Koçi, e cila njihet nga publiku si ‘juristja seksi’, ka folur për herë.

”Ia ka nxirë jetën” kur ishte studente, Iris Luarasi tregon emrin e pedagogut

Pedagogia Iris Luarasi ishte mbrëmë e ftuar në emisionin e Jonida Shehut dhe gjatë intervistës.

‘Më pëlqen të jetoj si një Virgjëreshë dhe do kem marrëdhënie me…’, Dajana i kthehet Merit: Të ftoj në shtëpi…

Astrologe Meri Shehu, në “Casa de los 3s”, tregoi parashikimin e shenjave të horoskopit për.