‘Kam frikë për vajzën’, aktori i njohur te ‘Zonja nga Qyteti’ flet nga Greqia, detajet e trishta për karantinën

Aktori korcar Sotiraq Bratko, i njohur si Tirka te “Zonja nga Qyteti” e qe tani.

Koronavirusi ”ndan” Rudina Hajdarin nga burri. Jeta vetëm me vajzën nga izolimi: Zbulova një pasion të fshehur

Deputetja Rudina Hajdari ka qenë e ftuar përmes skype në emisionin “Vizioni i Pasdites” në.

“Më kapi koronavirusi në Pogradec”, aktori i njohur humor nga izolimi: Gruaja më thotë…

Aktori i njohur i humorit shqiptar, Muharrem Hoxha pas bllokimit të lëvizjeve ka ngelur në.

Ish deputeti takoi ‘pacientin 0’ në v.arrim/ Rudina Dembacaj dhe Marku Frroku të prekur nga koronavirusi? Temperaturë e lartë dhe dhimbje të tmerrshme…

Ish deputeti Mark Frroku dhe partnerja e tij, aktorja Rudina Dembacaj dyshojnë se janë të.

“I thuaj gruas që e dua”, rrëqethës përshkrimi i kirurges: Kur përkeqësohen, pacientët të shohin në sy, kurse ti nuk mundesh…

Janë të tmerrshme, drithëruese dhetë trishta rrëfimet që vijnë nga mjekët që janë në vijën.

Ish deputetit i bllokohet gruaja në Maltë, ai po punon te Sanatoriumi: Kemi frikë, virusi nuk dihet nga vjen, por…

Ish-deputeti mjek i Partisë Socialiste Ylli Ziçishti është kthyer në detyrë vullnetarisht për shkak të.

Ç’po ndodh me Arminën e Shkëlzenin? Blogerja rikthehet te babai? Kam pasur nevojë për të ndenjur me…

Blogerja e njohur Armina Mevlani  gjithashtu prej 4 ditësh është duke qëndruar në shtëpi, për.

A do jetonte me vjehrrën tani që u lidh me Mark Frrokun? Rudina Dembacaj jep përgjigjen befasuese

Moderatorja Rudina Dembacaj, njihet nga ato personazhe të botës së spektaklit që nuk ngurron të.

Sa mund të zgjasë koronavirusi? Mjeku Pipero: Në rastin më të mirë, 4 muaj, por…

Në një intervistë në Euronews, mjeku i njohur Pëllumb Pipero, tha se kjo pandemi nga.

“Sytë e tu janë sytë më të bukur, por dhe kur flet…”, Grida Duma pas divorcit merr lule live në emision, kush është Astriti që ia dërgoi

Politikania Grida Duma ka marrë një surprizë të bukur në studion e spektaklit “Në Kurthin.