‘Edhe po të rrija me siklet nga këmbët, ata do kujtonin se…’, Ylli Baka habit me ngjarjen që i ka ndodhur

Këngëtari i njohur Ylli Baka ka treguar në emisionin “ThumbOn” në RTV Ora se janë.

Aktorja e dasmës përrallore merr vesh në emision live se është shtatzënë! Habitet dhe reagimi i saj është b.om.bastik

Mediat rozë shkruajtën se ajo dhe bashkëshorti i saj Besnik Krapi do bëheshin prindër për.

Ikja e aktorit na trishtoi pa masë, regjisori i njohur tregon sot problemet në filmin “Hijet që mbeten pas”, kur Matilda Makoçi i jep një grusht…

“Për Xhodën tonë, fjalët nuk mjaftojnë, për largimin e tij fjalët vështirë të dalin”… Regjisori.

U përball me momente të vështira pas Festivalit të bujshëm, Alketa Vejsiu flet për herë të parë, ja ç’po ndodh tani me të

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu, njoftoi pak dite me pare se do të jetë një.

“Do kujtoj babin në çdo hap që do hedh”, fëmijët e ish ministrit Dritan Prifti rrëqethin me kujtimet e tyre, tregojnë për herë të parë…

Fëmijët e ish-ministrit te ndjerë Dritan Prifti kanë folur për herë të parë në publik.

‘Gjino’ me dorë në zemër, ja çfarë po përjeton pas largimit nga jeta të ‘Trimit’

Aktori Admir Sorra, i njohur më së shumti për rolin e ‘Gjinos’ në filmin ‘14.

‘La punën dhe rrinte me orë në Facebook, më t.r.adhëtonte. Kur iku la mbi tavolinë letrën e fundit’, burri me l.ot në sy tregon si e la gruaja

Shpëtim Çorollari ka bërë një rrëfim të pazakontë sot në emisionin “Me zemer te hapur”..

Kolegu i futi duart në vendet in.time në skenë, aktori habit mooderatoren e OraNews: Unë e shtyja, ai…

Ndërkohë që po tregonte momentet e sikletshme në skenë emisionin “Glamour Zone”, në RTV Ora,.

‘Po e mbante me dorë, e bëri çiçin në brekë, unë ndjeva se më rodhi…’, aktori rrëfen momentet e sikletshme në skenë

Aktori i humorit, Visjan Ukcenaj, tregoi një moment shumë të sikletshëm që ka përjetuar në.

‘Ia thashë vetë e para’…përsëritet historia e dashurisë si në filma. Ja e vërteta e propozimit live në emision nga moderatori

Propozimi në gjunjë i Ardit Roshit për partneren e tij Blerina Bajko ishte një nga.