Kishin divorcin më të bujshëm me sh.e.rre e dh.u.në, Saimir Çili flet pas kaq vitesh për zënkat me ish gruan dhe habit

“Soiree” me Jonida Shehun këtë të mërkurë kishte mbledhur artistë që jetojnë nën një strehë.

U nda me të dashurën dhe ajo i mori djalin, moderatori tregon jetën vetëm: Kur isha i vogël…

I ftuar tek “Rudina” pasditen e sotme ishte moderatori i njohur Meriton Mjekiqi i cili.

‘U zgjova në mëngjes dhe u sh.okova…’, Iva Aliko rrëfen çfarë i ndodhi pas arrestimit të Zogut: S’kishte lekë as për taksi, është naiv

Iva Aliko, emri i se ciles doli ne pergjimet e Zogut te Tiranes ka folur.

‘Tani të dalë Marina dhe të flasë keq për Alketën…’, prezantuesi e thotë troç: Motrat Vjollca nuk janë…

Prezantuesi i njohur Kelvi Kadilli, eshte perfshire ne debatin me te nxehte keto dite ne.

‘Zogu i Tiranës’ tregon nga burgu momentet e arrestimit në hotel: Kjo është bërë për të ulur imazhin tim si personazh televiziv

Ndërkohë që mediat kanë zbardhur të plotë dosjen për hetimin ndaj Hermes Nikajt, nga ku.

Ministrja e hoqi nga puna, aktorja e njohur shqiptare rrëfen çfarë i bën tani në rrugë

Në vitin që lamë pas debati mes aktores Mariana Kondi dhe ish minstres së kulturës,.

Është 39 vjeç, por nuk martohet! Aktori lë të dashurën se nuk kishte lexuar asnjë libër: Nuk është jeta vetëm s*k.s

Këtë të shtunë në emisionin “Mos i fol Shoferit” në RTV Ora ka qënë i.

Këngëtarja shqiptare tregon çfarë i ndodhi kur shkoi në maternitet për të lindur: Qerpikët i kisha…

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Maya, ka treguar se para se të lindte djalin,.

‘Po vuaj, marr qetësues dhe serume’/ ‘Zogu i Tiranës’ flet për takimet me mikeshat VIP tani në b.u.rg

Hermes Nikaj, i njohur edhe si “Zogu i Tiranës”, në një rrëfim për herë të.

‘Zogu i Tiranës’ flet nga kafazi për politikanët që njeh: Nuk po i telefonoj dot

I njohur si “Zogu i Tiranës” në showbizz, Hermes Nikaj rrëfen 5 javët në “k.a.faz”.