Gazetarja e njohur deklaratë të fortë: Hapni shtëpitë publike, ish Blloku nuk është bordello

Gazetarja Dasara Karaiskaj është pro hapjes së shtëpive publike. E intervistuar nga gazetari Ronaldo Sharka për.

“Më dërgoi një video erotike në 2 të natës”, reperi shqiptar nxjerr mesazhin e këngëtares së famshme

Reperin Blazer ka bere nje deklarate te forte në emisionin Glamour Zone. Ai tregoi një.

Deklarata b.ombë e moderatores shqiptare: Kam dalë pa të brendshme kur…

Moderatorja e njohur sportive, Lei Kraja ka bërë sakrifica të mëdha gjatë punës në televizion.

Fjodora Fjora prezanton djalin për herë të parë për publikun, arsyeja që e shtyu…

Gazetarja Fjodora Fjora ka vendosur sëfundmi të prezantojë djalin e saj, Alteon, para publikut. Pak.

Nëna 103 vjeçare: Inshalla po këput mish Edi Rama, të vijë tek unë dhe…

Nënë Xhemilja eshte 103 vjeçe. Ajo kuron personat që kanë dhimbje të trupit (në gjuhën.

Të dhëna të rralla/ “Kishte shkruar Enver Hoxha për mua”, flet aktori i njohur që iu zbulua biografia gjatë Komunizmit

Kohët e fundit, kanë dalë në dritë disa dosje, të cilat mbartin të dhëna biografike.

Mjekja flet për simptomat e Covid që ngatërrohen me…nëse tështini shpesh duhet të dini këtë gjë

Mjekja alergologe, Mira Xhixha, shpjegoi këtë të hënë në emisionin “Rudina”, në Tv Klan, simptomat.

Si mund të zbulohet tradhtia nga një qime floku? E shpjegon një nga femrat s.eks simbol shqiptare

Dorina Mema, e ftuar të dielën në “E Diell”, mkodelja e fitnessit ndau me publikun.

Burri i Inva Mulës dhe ish biznesmeni habit: Pandemia u përdor për të kontrolluar njerëzit, ajo që po na v.ret është…

Pandemia e Covid-19 u përdor për të kontrolluar njerëzit nga grupe të mëdha interesi. I.

“Kam pasur klientë që e mbajnë maskën gjatë s.e.ksit”, eskorta rrëfen vështirësitë gjatë pandemisë

Në Itali p.rostitucioni nuk është i paligjshëm por prostitucioni nuk është një punë e njohur.