“Mos u ngatërro me motrat Vjollca”, Alketa Vejsiu i kthen këtë përgjigje në ‘Instagram’ personit që…

Përp.lasja e moderatores Alketa Vejsiu me motrat Vjollca për shkak të një postimi lidhur me.

Rrëfehet për herë të parë nga b.u.r.gu ‘Zogu i Tiranës’: Shokët që kam njohur këtu janë të mirë, më pyesin shpesh…

I njohur si “Zogu i Tiranës” në showbizz, Hermes Nikaj rrëfen 5 javët në “k.a.faz”.

E ftoi në finalen e emisionit, mamaja i kërkon të martohet, Renato përlotet dhe i kthen përgjigjen e papritur

Në finalen e “H.e.ll’s kitchen”, Renato Mekolli ka një të ftuar shumë speciale, nënën e.

Këngëtarja shqiptare habit me arsyen pse nuk dobësohet: E provova një herë dhe…

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Greta Zani, ishte e ftuar në “Ftesë në 5”.

“Udhëtimet m’i paguan burri, unë s’ fitoj gjë”, blogerja e njohur e pranon hapur

Vlogerja e njohur Angela Akolli ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon,.

Getoari xheloz për Marinën? Reperi flet për herë të parë për marrëdhënien me bukuroshen

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një nga çiftet më të pëlqyer. Ata kanë qenë.

E mbante me dhurata luksoze e me lekë, Trejsi Sejdini i jep fund lidhjes me të dashurin e saj që e futi në telashe

Trejsi Sejdini ka konfirmuar disa herë me anë të rrjeteve sociale se ka qenë në.

‘I thash burrit dua të bëj ndonjë marifet si vajzat e reja’, Fatmira Breçani drejt transformimit, nuk do e njihni pas këtij detaji

Këngëtarja e njohur Fatmira Breçani ka ndryshuar look pas nderhyrjeve qe ka bere. E ftuar.

Çunat amerikanë apo shqiptarë? Prezantuesja s*e.ksi tregon si e kanë ngacmuar dhe me kë do martohej

Lei Kraja është padyshim një nga prezantueset më të bukura të ekranit dhe ndër më.

‘Do shpëtoj nga ju…’/ Modelja pas telasheve me drejtësinë largohet nga Shqipëria, ka një mesazh b.o.mbë

Trejsi Sejdini, një nga modelet më s.e.ksi në Shqipëri, ka vendosur të largohet nga Shqipëria.