Kejvina flet për xhelozinë: I theva makinën ish-it. Fjeta tek divani i diskotekës, sa mirë s’jam rritur në Shqipëri se…

Modelja shqiptare Kejvina Kthella, e ftuar në emisionin “Thumb On” në RTV Ora ka treguar dhe.

“Ha në shpi që mos harxhoj”/Kejvina flet për gjendjen financiare pasi i sekuestruan çdo gjë, sh.okon me atë që tregon

Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisionin “ThumbOn”, ku foli për jetën luksoze që.

Bujar Qamili edhe këtë vit larg familjes! Mjeshtri i këngës tregon çfarë i ndodh çdo 31 dhjetor prej 20 vitesh

“Mjeshtri i Madh” i këngës qytetare, Bujar Qamili po vijon përgatitjet për koncertet e radhës..

“Ka dhe la.çianë me p.istoletë në brez që janë g.ey”, habit me deklaratën e tij gazetari i kamerave të fshehta

Gazetari Ronaldo Sharka njihet për kamerat e fshehta që i bën personazheve të njohura për.

Moderatorja shqiptare pranon të pozojë n.udo, por kërkon shifrën e ç.mendur

Moderatorja dhe modelja simpatike Sara Gjordeni, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Glamour.

Më vjen keq që do t’u them fëmijëve që babain e tyre e kam njohur në “Instagram”

Ish-Miss Globe dhe moderatorja e njohur Sara Gjordeni ka qenë e ftuar në emisionin “Glamour.

Me muzikë do ngelesh pa martuar…Fatmira Breçani rrëfen përp.lasjen me familjen kur zgjodhi këngën

Këtë të mërkurë, e ftuar në ‘Soiree’ nga Jonida Shehu në Top Channel ishte Fatmira.

Sa e vështirë është të punosh me Marinën? Turi tregon sekretin e bukuroshes

Turjan Hyska i ftuar në emisionin “Ditë e Re” në RTV Ora, shprehet se ai.

Ishte “vajza e 500 trendafilave”, modelja përl.o.tet për të dashurin e ndjerë: Prapë i lexoj ato mesazhe, më kishte premtuar…

Modelja dhe aktorja Nertila Kapaj, e njohur gjerësisht nën etiketimin “vajza e 500 trëndafilave” ishte.

“Sa herë e dëgjoj, q.aj…”, rrëfehet si asnjëherë më parë Elvana Gjata

Elvana Gjata ka qenë protagonistja e ‘Aperi Fest’ me Eni Shehun mbrëmjen e djeshme. E.