“Në Tiranë bëhet nami, femrat shqiptare nuk dinë çfarë kërkojnë, meshkuj…”, shkrimtari i revoltuar

Shkrimtari dhe dramaturgu nga Kosova, Albatros Rexhaj është shprehur i indinjuar për femrat shqiptare që.

“Shkojnë me të huajt për 25 dollarë, janë p.rostituta”, biznesmeni i njohur deklaratë të rëndë: 25 deputetë shqiptarë janë…

Elton Ilirjani, biznesmeni gay thote se në parlamentin shqiptar, ka 25 deputetë gay dhe shtoi.

Eva Murati pro.vokon nga ballkoni i shtëpisë, iu kthen përgjigje të gjithëve

Ka mjaftuar një mbishkrim i thjeshtë dhe katër foto “përvëluese”, që prezantuesja e njohur sportive,.

E mbani mend grupin Spirit Voice ku ishte dhe Soni Malaj? Vajzat kanë bërë premtimin që u zbulua sot për herë të parë

Dorina Tiko, njëra prej vajzave të grupit të suksesshëm “Spirit Voice” tregoi këtë të martë.

‘Unë jam plot surpriza, do më shihni në vazhdim’, vajza e Aldos që u zhvesh me bikini në rrugë surprizon: Ata që më kritikojnë…

Reporterja e programit të mëngjesit, “Aldo Morning Show”, e nisi sezonin e plazhit në mënyrë.

“S’e ke idenë sa…”, biznesmeni gay: Politikanët më kanë kërkuar s.eks

Elton Ilirjani, i cili njihet ne publik si biznesmeni gay u shpreh shumë i revoltuar.

Nuk e keni idenë çfarë i ka ndodhur Çiljetës gjatë izolimit

E kuruar në çdo detaj, është e vështirë të mendosh një Çiljetë mbipeshë. Por e.

U bë thërrime, nuk mbeti asgjë/ Studiuesja amerikane t.rondit: Enver Hoxha nga teatri e nisi terrorin, Rama po vazhdon k.rimet e komunizmit

Studiuesja amerikane Amy thotë se Enver Hoxha kishte filluar t.errorin e pashembullt nga ky teatër.

I doli emri në peticionin për shembjen e Teatrit, sh.okon aktori i njohur Robert Ndrenika: E keni gabim, unë dua…

Aktori i njohur Robert Ndrenika, thotë se nuk ka firmosur asnjë peticion për shembjen e.

“Ju duket sikur unë gjithë ditën pres s.e.ks?”, Gazetarja reagon ashpër: Karantina ju ka nxitur libidon njerëzve, më tmerron fakti që…

Gazetarja Zhaklin Lekatari, ka zgjedhur ta thyeje tabune e te folurit rreth marredhenieve s.eksuale dhe.