VIDEO/ Koço Devole paska bërë për të qarë Elvana Gjatën, ja arsyeja

Aktori i njohur i humorit shqiptar, Koço Devole, ka rrëfyer një ngjarje që nuk e.

Habit modelja super se*ksi, Arbenita Ismajli, flet për videot po.rno, e thotë troç se…

Modelja super e bukur dhe super e dashur shqiptare Arbenita Ismajli e ka shprehur hapur.

Ndodh për herë të parë/ Ilva Tare poston foton familjare, zbulon portretin e dy të vegjëlve, dhe nuk i b.esohet…

Gazetarja e njohur, Ilva Tare ka publikuar për herë të parë portretin e plotë familjar..

Ju dalin parashikimet e Merit? Kjo shenjë të bëhet gati për të paimagjinueshmen

Astrologe Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit në parashikimin e këtyre ditëve..

I infektuar me Koronavirus, ndahet nga jeta sportisti shqiptar 38 vjeçar

Ka ndërruar jetë ditën e sotme nga koronavirusi, në moshën 38-vjeçare, ish-karateisti dhe trajneri Flamur.

Merr fund gjithçka/ S.tresi harron Keisin, kapet mat në krahët e ish-missit shqiptar. Kush është biondja s.eksi?

Reperi i njohur Arkimed Lushaj i ka dhënë fund marrëdhënies së tij me Keisin, e.

“Ai nuk shkel më në studion time”, spikerja zbulon vendimin b.ombë, ja kush ja ka sjellë në majë të hundës

Mirela Milori, një prej spikereve më të njohura për publikun, duket e vendosur ne parimet.

Zbulohet çfarë i ka ndodhur Lulzim Bashës, kohët e fundit vishet vetëm me…

Lulzim Basha, muajt e fundit është shfaqur ndryshe gjatë takimeve që ka pasur me qytetarët.

“Kam kaluar 2 herë atak”, trondit këngëtarja e njohur, në karantinë i paska ndodhur më e t.merrshmja

Këngëtarja e njohur dhe e dashur per publikun, Anxhela Peristeri eshte treguar mese e sinqerte.

“Këtë ditëlindje do e kaloj në derën e spitalit’, momente të rënda për Rudina Dembacajn, kaq të pikëlluar nuk e kemi parë kurrë

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj eshte duke kaluar momente aspak te lehta ne jete per.