“Jam e paduruar për…”, poza të nxehta nga Klaudia Pepa, balerina zbulon çfarë “po i ndodh”

Balerina e njohur dhe e talentuar, Klaudia Pepa ka ndezur imagjinaten e ndjekesve dhe fansave.

Detajet e pathëna nga dasma e Argita Berishës, Saliu nuk u çua asnjëherë të…

Fatmira Breçani ka zbuluar detaje nga dasma e vajzës së ish kryeministrit Sali Berisha, Argitës..

Arbana Osmanit i marrin emisionin, zbulohet prezantuesi

Era Rusi ka thene se ka deshire të drejtonte nese do vinte mundesia emisionin e.

Mbyllja e lokaleve, Olti Curri tregon detajin e trishtë: Rrezikojnë bukën e familjes…

Shtohen reagimet e ashpra dhe kunder ndaj vendimit te qeverise per te mbyllur klubet e.

Çfarë ndodh me s.eksin për meshkujt që janë infektuar nga Covid? Vjen zbulimi i çuditshëm që t.rondit

Revista Jama ka botuar se fundmi nje studim kryer nga Shoqata Mjekësore Amerikane, ne te.

Qeveria mbylli klubet e natës, diskot dhe baret…shpërthen Elton Deda, njofton vendimin e papritur

Pa kaluar shume kohe nga njoftimi i ri i ministrse se Shendetesise per ashpersimin e.

I vë fla.kën rrjetet, këto foto të Arilena Ara me bikini të lënë pa fjalë

Këngëtarja e njohur Arilena Ara i ka vënë serish ‘zjarrin’ rrjetit. Arilena e veshur me.

UOU këtë nuk e dinim, Rozana Radi për ko.ronavi.rusin: Janë në spital dhe më të rinj se unë…

Edhe këngëtarja Rozana Radi ka zgjedhur që të bëjë një apel të fortë në rrjetet.

Nuk do t’i mbani dot lo.tët, Rudina Dembacaj fjalë prekëse për babain e saj

Aktorja dhe prezantuesja shumë e njohur për publikun Rudina Dembacaj paar pak ditësh pati një.

Fifi është dobësuar në mënyrë drastike, por arsyeja qënka shumë dra.matike, sa keq

Të gjithë e kanë vënë re se këngëtarja shqiptar Fifi ka rënë shumë në peshë..