Pse po e ‘mbajnë të izoluar’ Michael Schumacher? Kirurgu thyen heshtjen, zbulon të vërtetën: Nuk është aspak ashtu si e…

Neurokirurgu Nicola Acciari ka thyer sot heshtjen lidhur me gjendjen shëndetësore të Michael Schumacher, i.

“Pagoi 3-fishin e çmimit”. Ermal Mamaqit ‘i zhduket humori nga fytyra’, ja shifra marramendëse që iu desh të paguante…

Ermal Mamaqi sapo ka zbuluar shifrën marramendëse që i ka kushtuar filmi i tij i.

Ndodh mrekullia, shkencëtarët zbulojnë përzierjen e dy ushqimeve që parandalojnë sëmundjen e rëndë

Nëse brokoli përzihet me kos mund të parandalojë, madje edhe të trajtojë k.an.cerin e zorrës.

“Me këmbët e hapura dhe ‘nudo”, Klaudia Pepa ‘djeg rrjetin’: A e dini se ku…

Balerina e mirënjohur Klaudia Pepa ka ‘djegur sot rrjetin’ me foton e publikuar në rrjetin.

U filmua në shkallët e stadiumit duke u puthur me një brune, i del video në internet. Ja reagimi epik i këtij burri për gruan e tij

Momentet e tij intime ne publik u filmuan nga kamerat televizive teksa puthej me një.

Horoskopi sot, 21 janar 2020

Dashi Dashamirësia e qiellit krijon kushte për një ditë të favorizuar nga fati. Gjithashtu do.

‘Edhe po të rrija me siklet nga këmbët, ata do kujtonin se…’, Ylli Baka habit me ngjarjen që i ka ndodhur

Këngëtari i njohur Ylli Baka ka treguar në emisionin “ThumbOn” në RTV Ora se janë.

Pas ndarjes nga Romeo, Jonida Maliqi merr vendimin e papritur, investon në mbjelljen e…

“Ktheju tokës” titullohej kënga me të cilën Jonida Maliqi na përfaqësoi në Eurosong një vit.

Do ju ndryshojë komplet jeta, Meri Shehu ‘lëshon dorën’ sot, shumë shenja do kenë fat në dashuri

Lidhjet sentimentale do perparojne dhe funksionojne me mire kete periudhe. Njohje te kendshme dhe takime.

Aktorja e dasmës përrallore merr vesh në emision live se është shtatzënë! Habitet dhe reagimi i saj është b.om.bastik

Mediat rozë shkruajtën se ajo dhe bashkëshorti i saj Besnik Krapi do bëheshin prindër për.