Vendi ideal për të bërë s*ks bazuar te shenja juaj e horoskopit

Mesa duket te vendi ku preferoni të bëni se.ks ndikon edhe shenja juaj e horoskopit..

“Idhulli im i parë dhe i fundit”, moderatorja e njohur shqiptare zbulon emrin e personazhit të njohur publik që e inspiron: Njeriu i vetëm që sot më ka bërë të jem këtu ku jam!

Të gjithëve mund të na ndodh që të kemi një idhull në jetë, apo një.

“I iku truri”, aktori Olsian Bylyku tregon skenën e xhelozisë së të dashurës së tij dhe i lë të gjithë pa fjalë: Jemi zënë shumë gjatë! Më tha mos e prek!

Aktori shumë i pëlqyer për publikun, e tashmë edhe këngëtar, Olsi Bylyku ishte i ftuar.

Duhet të kemi kujdes? Rudina t.merrohet nga Meri Shehu: Do të preken më shumë shenjat Gaforrja, Bricjapi dhe…

Astrologia Meri Shehu paralajmëroi se pas një muaji Qershor të ngatërruar dhe të paqartë, do.

Çfarë do ndodhë nga data 10 korrik? Vjen lajmi i mirë: Pritet që të ndikojë deri në 9 gusht

Nga data 10 korrik deri në datën 9 gusht ata që kanë planifikuar pushimet do.

‘E nxjerr, e ha, nuk e kam problem ku jam’, juristja më s.ek*si në Shqipëri tregon detajin e sinqertë

Redona Koçi njihet si juristja më seksi në Shqipëri. Teksa ishte e ftuar në emisionin.

U fejua me vajzën 38 vite më të vogël se vetja, aktorit të njohur i ndodh e papritura

Situate jo e mire per aktorin Dolph Lundgren, 62 vjeç i cili pak kohe me.

Renditja e shenjave të horoskopit nga ajo me më pak fat tek me e favorizuara, ja parashikimi për Korrikun dhe Gushtin

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I MUAJIT KORRIK & GUSHT Në datën 20 është Hëna e re dhe.

E dini sa vjeçe është Rudina Magjistari? Uaaa, po nuk do e besoni këtë shifër

Rudina Magjistari është cilesuar shpesh si një nga prezantueset më të njohura të ekranit shqiptar.

E vërteta që na tronditi të gjithëve me Jonida Vokshin, sot ndodh diçka e papritur

Fakti qe ajo eshte shume ne forme te mire fizike dhe pse pak ditë pas.