Vajza në Tiranë rrëfen pabesinë që i bëri motra: Jeton me atë në shtëpi, mua më thotë s’bëhet dhe lekët i kam…

Kjo histori eshte publikuar nga Olti Curri ne Facebook Pershendetje !Jam nje vajze 30 vjecare.

I mbushi çantat me ushqime dhe pagoi me çek fallso… pas 20 vitesh merr letrën që s’e priste kurrë!

Nje histori mbi moralin qe s’duhet humbur kurrsesi. Lexojeni dhe ndajeni ate me miqte tuaj:.

Sekreti i nd.yrë u publikua! Shkoni shpejt dhe ndërroni të brendshmet sepse vëzhgoheni

Një studim i bërë nga Tommy John, një prodhues rrobash, ka nxjerrë në dritë një.

Sa meshkuj duhet të ketë kaluar një femër që të quhet kurvë? Ja si përgjigjen shqiptarët (video)

Sa meshkuj duhet të ketë kaluar një femër për t’u quajtur kurvë? Besojeni apo jo,.

Ndjekësit kapin detajin sho.kues në foton e Alba Hoxhës, nuk i kursejnë komentet ndaj saj

Alba Hoxha eshte kthyer ne nje nga personazhet me te komentuara ne showbizin shqiptar. Prej.

Dalin pamjet/ Brenda shtëpisë luksoze të Arbana Osmanit, ja ku jeton moderatorja

Arbana Osmani eshte nje nga moderatoret me te dashura dhe te komentuara ne mediat roze..

Ofron vend të lirë/ Këngëtarja e njohur kërkon dikë për punët e shtëpisë, por ka këto kushte

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka shpallur një vend pune. Megjithatë, ky vend nuk lidhet me karrierën.

E hidhur/ Shuhet krejt papritur gazetari i Vizion Plus dhe Top Channel

Ai tashmë nuk jeton më. Fatos Baxhaku një nga pionieret e shtypit të pavarur që nga.

Ç’po ndodh me Olti Currin? Nuk njihet, bën ndryshimin e madh pas ndërhyrjes së vështirë

Kjo eshte nje procedure qe tashme po kthehet ne mode sikurse edhe heqja e celulitit.

Dikur i fejuar me aktoren e njohur, sot i dashuri i Arbana Osmanit, ja si dukej Eduart Grishaj para se të lidhej me vajzat e shoubizit

Eduart Grishaj, që prej lidhjes me Arbana Osmanin, është bërë tashmë njëri ndër personazhet më.