Françeska Jaçe rrëfen jetën në karantinë: Bëj s*ks, bëhem dru me mall dhe nuk vesh mbathje

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçeska Jaçe, në një bisedë me ndjekësin në.

Coronavirus, një vajzë e vogël telefonon policinë: A MUND T’JU LEXOJ një letër? Ju dua shumë, faleminderit për punën tuaj

“Policia, operatori 23, më thoni”. Noemi: Mirëmbrëma, jam Noemi, dhe dua t’ju falenderoj me një.

Fitoi mes polemikave e kritikave, çdo ndodhë me Arilena Arën? Eurovizion merr vendimin e hidhur, papritur njoftohet…

Organizatorët e Eurovision Song Contest po mundohen të gjejnë një zgjidhje alternative pas konkursi i.

Shqiptarja s.eksi tregon t.merrin nga koronavirusi: Nisi me kollë, dhe përfundoi me probleme në…

Bjonda Haliti është emri i një prej të rejave shqiptare që është infektuar me COVID.

Gruaja e ofendoi për lidhjen me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj i nxjerr fotot e së bijës me by**t jashtë e me tanga

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj eshte perballur edhe me kritika e komente negative pas ndarjes.

Muzika në zi/ Ndahet papritur nga jeta legjenda, dhimbje e madhe, u përlotëm

Është ndarë nga jeta për ‘shkaqe natyrore’, legjenda e muzikës amerikane Kenny Rogers në moshën.

“Kjo që po ndodh është shkruar në Kuran, thuhet se…”. Çiljeta Xhilaga habit me deklaratën: Do thonë iku, rrëshikit, por…

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga, me anë të një lidhje telefonike në emisionin ‘Ftesë më 5’ ka.

“Kemi letra sa të dhjesim për 10 vjet”, kryeministri shkon në markete dhe vë duart në kokë nga ajo që sheh

Shumë postime dhe video janë bërë virale sidomos kur njerëzit zihen për letrat higjienike mes.

Natë e zjarrtë/ Arbana Osmani ‘del në takim’ romantik me Eduartin, foto po na lë gojëhapur

Arbana Osmani ka qenë tepër aktive në rrjetet sociale, duke zbuluar për ndjekësit e saj.

“Thuajse vdi.qa para 4 ditësh, njerëzit në spital mendonin se…”. Lori Hoxha zbulon ç’i ndodhi, uaa

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha, ka ndarë me ndjekësit e saj një episode të.