Luani dhe Virgjëresha, do merrni atë që doni në gjysmën e dytë të muajit, por…

Luani Luanët janë të privilegjuar në raport sesi ndihen me veten, por edhe nga vlerësimi.

E refuzoi Vera Grabocka, flet për herë të parë këngëtari i njohur: Nuk ma pranoi këngën…

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë” ishte i ftuar këngëtari i njohur shqiptar.

Binjakët, paraja do ju buzëqeshë. Në datën 26, mos i lini në dorë të fatit, por…

Binjakët Venusin nga data 1 e nëntorit deri në fund të muajit do ta keni.

Gaforrja, tregoni kujdes ditët e para të nëntorit. Në datë 12, disa çëshje shumë të vështira për ju…

Gaforrja: Muaji nis dhe përfundon me hënën te Bricjapët. Kjo do t’i bëjë të lindurit.

DEMI, do ishte mirë ta nisnit nëntorin duke kërkuar pushim, ja çfarë ju vjen pas

Demi Do të ishte mirë që Demat ta nisnin nëntorin duke kërkuar disa ditë pushim,.

DASHI, nëntori vjen me vështirësi. Kujdes në datën 12

Dashi Në ujëra të ndenjura dhe në ngecje përsa i përket bashkëpunëtorëve apo bashkëpunimeve. Vështirë.

Horoskopi për ditën e shtunë, 2 nëntor 2019

Dashi Mund të keni në mendje disa projekte për të cilat doni të punoni sot..

Puna, shëndeti dhe dashuria/ Çfarë rezervojnë yjet për nesër

E shtunë, 2 nëntor 2019 Dashi  Mund të keni në mendje disa projekte për të.

Parashikimi për nëntorin, këto katër shenja të horoskopit do të përballen me vështirësi

Dje u publikua parashikimi i muajit per shenjat zodiakale, kurse sot del parashikimi per 4.

Uau, çfarë ndodhi dje tek Rudina? Rrëfimi sh.okues i një gruaje: 17 vjeç më kanë rr.ë.mbyer UFO-t. Kam parë…

Për Halloween, i cili festohet cdo vit më 31 Tetor, njihet si data e ringjalljes.