“Kam pasur klientë që e mbajnë maskën gjatë s.e.ksit”, eskorta rrëfen vështirësitë gjatë pandemisë

Në Itali p.rostitucioni nuk është i paligjshëm por prostitucioni nuk është një punë e njohur.

Rama “heq dorë” nga faqja e Facebook, tani i futet…

Kryeministri Edi Rama duket se ka gjetur një hobi të ri, ku mesa duket kalon.

“E bëj zakonisht s**sin me…”, sportisti i njohur flet për jetën intime

Sportisti Nick Kyrgios thote se ai bën s.e.ks me tifozet e tij një herë në.

“Komshia ime ka shumë merak për burrin tim”, aktorja shqiptare i përgjigjet pyetjes që e bëjnë të gjithë

Aktorja Ina Gjonci, e ftuar në Pop Culture është ngacmuar për jetën e saj personale, për të.

“Koronës i erdhi fundi”, këngëtarja shqiptare thirrje të festojmë lirinë duke…

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Vesa Luma thotë se Covid-19 i ka ardhur fundi dhe liria.

I ka “humbur kujtesa”? Olta Gixhari siç nuk e keni parë, foto me gj.oksin jashtë dhe provokon ndjekësit me pyetjen…

Aktorja Olta Gixhari fton ndjekësit ta gjejnë se në cilin muaj të shtatzanisë është. Me.

Koreografi nuk gjen qetësi në jetën sentimentale, Alba Hoxha i jep fund historisë me Albi Nakon

Albi Nako dhe Alba Hoxha janë një ndër çiftet që nuk e pranuar kurrë publikisht.

Eksperienca e fri.kshme, gruaja: Dentistët mbyllur, përdora pinca për të hequr dhëmbin

Situata e shkaktuar nga pandemia ka prekur thuajse të gjithë botën dhe të gjithë sektorët..

“Me tha Olti qe ma le per 5 mije euro”, Kejvina Kthella nxjerr SMS-të e ofertave që i shkojnë për s*ks

Kejvina Kthella ka bërë publike mesazhet, me anë të të cilave, ish-velina bën me dije.

“VIP-at çfarë nuk pijnë”/ Balerini i njohur ‘përplaset’ me Rudina Magjistarin në emision: Nuk e dija që isha ftuar për ….

Balerini i njohur shqiptar, Graciano Tagani i ftuar në emisionin “Rudina” eshte perplasur me moderatoren..