“Isha aq keq, i këputur, po të prisja kisha mbaruar punë”, e rëndë situata me personazhin e njohur shqiptar

Gazetari Ervin Kurti ka treguar një episod të pakëndshëm që i ka ndodhur vitin e.

Nga lakuriqësia tek rrëzimi dhe takimet me persona VIP, zbuloni shpjegimin e ëndrrave tuaja

Ëndrrat mund të zbulojnë personalitetin dhe gjithashtu të ardhmen tuaj. Lexoni çfarë po përpiqen t’u.

Portokallia largohet nga Top Channel? Lajmi i bujshëm që “shkundi” mediat, flet për herë të parë regjisori Altin Basha

Prej disa kohësh qarkullon lajmi i largimit të emisionit të humorit “Portokalli” nga televizioni Top-Channel..

Ka lekë pafund, por kjo gjë po e mundon miliarderen e famshme. Shikoni detajin në gj.oksin e saj

Te jesh e pasur nuk do te thote te kesh gjithcka do ne jete. As.

Çani shp.ërthen keq ndaj aktorit: Turp, nuk mbrojte shtëpinë tënde! Je budalla, nëse nuk ke marrë gjë dhe mbron shembjen

Arjan Çani ka shpërthyer ndaj aktorit Artan Imami, në emisionin “Open”, lidhur me shembjen e.

Julian Deda: Anonimët (Ndrenika, Zhusti, Paja) do kenë një vend nderi në tabelën e turpit, vetëm kështu mund të hynin në histori

Julian Deda ka su.lmuar aktorët që mbështetën ngritjen e një Teatri të ri, tek ai.

“Pse moderatoret e ‘Top Channel’ janë beqare?” Dojna Mema “habit” ndjekësin: E kemi në… (FOTO)

Moderatorja e njohur shqiptare, Dojna Mema është një  ndër  personazhet më të dashur për publikun.

Misteri/ Çfarë fshihet pas fotos së Ilda Bejlerit krah Ardit Gjebreas?

Muajt që lamë pas e pamë bukuroshen e programeve sportive, Ilda Bejleri nën drejtimin e.

“Në Tiranë bëhet nami, femrat shqiptare nuk dinë çfarë kërkojnë, meshkuj…”, shkrimtari i revoltuar

Shkrimtari dhe dramaturgu nga Kosova, Albatros Rexhaj është shprehur i indinjuar për femrat shqiptare që.

“Duhet me i hy po.rnos…eskortë”/ Fansat ‘bombardojnë’ Françeska Jaçen pas publikimit të fotos me c*ca jashtë

Françeska Jaçe iu është rikthyer punës së saj si modele menjëherë pas karantinës duke mos.