Policia u ‘nxin’ jetën shoferëve. Ja çfarë ndodhi mbrëmë në aksin Tiranë – Durrës

Sherbimet e policisë rrugorë kanë zhvillura kontrolle me radar ne rrugën Tiranë – Durrës gjatë.

‘Vëthët kushtonin sa një shtëpi’, moderatorja shqiptare rrëfen jetën mes luksit: Herë pas here i prekja në çantë

E ftuar në emisionin e pasdites “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, moderatorja shqiptare Fjodora.

Alketa Vejsiu: Rama s’më ka uruar akoma, në Shqipëri ishte si festë kombëtare, dua të takoj edhe Berluskonin

Moderatorja e njohur shqiptare Alketa Vejsiu vijon të jetë në qendër të vëmendjes pas pjesëmarrjes.

Parashikimi i fundjavës sipas astrologes Meri Shehu,për këtë shenjë fundjava do të jetë si ‘E bukura dhe bisha’

DASHI Kjo fundjave do ju sjelle mundësi të dilni në natyrë ose të merreni me.

U dëgjua ti bërtisnin nga mikrofoni i hapur, Alketa Vejsiu sqaron incidentin në Sanremo

Moderatorja Alketa Vejsiu e cila realizoi endrren e jetes se saj me prezantimin ne Sanremo,.

Duket sikur është 18 vjeçe, por nuk do e besoni sa vjeç mbush sot modelja Agnesa Vuthaj. Nga shtrati tregon…

Modelja e njohur shqiptare Agnesa Vuthaj feston sot ditëlindjen dhe ajo e ka bere me.

Pas divorcit, aktorja e njohur merr për kot, ja çfarë po u tregon njerëzve në Instagram

Muajn e kaluar mediat e huaja bënë të ditur se aktorja e njohur Vanessa Hudgens.

Meri Shehu paralajmëron f.rikshëm disa shenja, nuk do ju favorizojë fare kjo e shtunë

DASHI Kjo fundjave do ju sjelle mundesi te dilni ne natyre ose te merreni me.

E bënte fshehurazi nëpër celularët tuaj, o Zot, gjobitet gjigandi Apple

Nje zbulim befasues eshte bere nga autoriteti i Konkurrencës në Francë i cili ka gjobitur.

Rindizet sherri që ndau Jonida Maliqin nga Romeo, këngëtarja hyri mes tyre por u përball me…

Disa javë pas ndarjes së këngëtares Jonida Maliqi nga aktori i humorit Romeo Veshaj, është.