Dhuratat luksoze dhe torta në mesnatë, S.tresi uron publikisht Keisin për ditëlindje dhe i bën lëmsh të gjithë

Ish e dashura e kengetarit te njohur Arkimed Lushaj, Keisi feston ditëlindjen këtë të martë..

Sh.okon Alketa Vejsiu: Isha kundër Arilena Arës, unë e pikasa si talent në Shkodër, por në RTSH…

Për herë të parë, Alketa Vejsiu ka folur për kritikat e Festivalit të Këngës në.

I doli në mbrojtje publikisht Elvana Gjatës, Alketa shokon me deklaratën e saj pas festivalit: Më vjen keq që…

E ftuar në Opinion, Alketa Vejsiu teksa foli per fituesin e RTSH, tha se ka.

Alketa Vejsiu zbulon për herë të parë rolin e Edi Ramës që ajo të shkonte në Sanremo

Moderatorja Alketa Vejsiu ishte mbrëmjen e djeshme përballë gazetarit Blendi Fevziu, për të treguar më.

E kapën me hashash në makinën luksoze, zbardhet dëshmia e modeles së njohur Oriola Marashi. Çfarë u tha policëve sapo ata…

Del deshmia e pare e modeles Oriola Marashu para efektiveve qe ushtruan kontroll ne mjetin.

Horoskopi i datës 11 shkurt 2020

Dashi Në dashuri mund të ketë tensione, për shkak se do të ketë largime dhe.

I çonte mesazhe gruas së tij, tani thotë se është shtatzanë. Futbollisti largohet nga shtëpia, pas lidhjes me modelen…

Nje modele e njohur ne Britani, Lorin Gudman, zbulon emrin e futbollistit me te cilin.

I dolën fotot para disa muajsh, Nevina Shtyllës i del padashje e vërteta e lidhjes me juristin në mes të emisionit

Nevina Shtylla është komentuar shumë në media për jetën e saj private. Vitin e kaluar u.

Bleona Qerreti nuk përmbahet më, shikoni cilën pjesë të trupit ka nxjerrë tani

Nuk eshte hera e pare qe këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti rremben vemendjen me.

Lexojeni urgjent horoskopin, Meri Shehu sapo dha lajme surprizuese, pasdite ju pret kjo gjë

DASHI Kryesisht duhet te merreni me art krijimtari dhe dashuri kete periudhe. Mund te enderroni.