Merkel i ”tregon brrylin” Ramës, nuk ka asnjë takim mes tyre në Gjermani, ja ”halli” i vërtetë që çoi kryeministrin në Berlin

Burime të Deutsche Welles bëjnë të ditur se kryeministri shqiptar, Edi Rama, ndodhet për një.

VIDEO/ Lot në spitalin Infektiv dhe emocion i fortë, festohet ditëlindja e të sëmurit me ko.ronaviru.s

Në videon e mëposhtme më në fund shikoni pamje të gëzueshme nga spitali infektiv.  Doktoresha.

21 pl.umba nga 3 a.rmë me silenciator mbi trupin e 50-vjeçarit, sh.okuese se çka ndodhur në Elbasan

Detaje të rënda janë zbardhur nga vr.asja e Bujar Çelës mëngjesin e sotëm në Elbasan..

Rikthehet ‘orakulli’ Maliqi, bën parashikimin e radhës të bu.jshëm: Ja ç’ndodh në prill

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, pjesë e opozitës në Parlament, Lefter Maliqi është rikthyer në.

Në kërkim të v.rasësve të Çelës, pl.as në Elbasan, makina s’i ndalon patrullës, RENEA urgj,ent…

Në këto momente fshatra të shumë të Elbasanit janë rrethuar nga policia në kërkim të.

Lista e PD për 2021/ Nga vendasit të ‘jabaxhinjtë’, të gjithë në lëvizje për një vend në Shkodër

Partia demokratike ka deklaruar se pas pak ditesh do te publikoje listat e te kualifikuarve.

I gjithë qyteti në ‘shtetrrethim’, qindra forca policie në aksion…ç’po ndodh kështu?

Kontrolle të rr.epta për të vënë në pr.anga kr.iminelë dhe persona të kërkuar nga ligji..

O Zot sa e rëndë/ Përqindje sho.kuese e bebeve në Shqipëri rr.ezikojnë të lindin me probleme, ja arsyeja

11 në 100 fëmijë që lindin sot në Shqipëri rrezikojnë të kenë kufizime fizike dhe.

Të pazakontë/ EUROPOL habitet me shqiptarët, tr.egon detaje për ka.rtelin e famshëm të dr.ogës

“Grupi ishte i pazakontë në atë që kontrollonte çdo aspekt të zinxhirit të furnizimit, nga.

“Anti-shpifja”/ Edi Ramës i vjen një paralajmërim shumë i fortë nga ndërkombëtarët

Vijon debati i ash.për dhe kundërshtimet e forta të ndërkombëtarëve në lidhje me synimin e.