Pamjet e rënda nga Spitali, situata serioze, pacient me tubat e oksigjenit në hundë. Mjekët ngrenë alarmin: Kjo sëmundje…

Vijon të jetë serioze dhe e rënduar situata në Spitalin Infektiv. Në 24 orët e.

Më në fund po ndodh/ Kryeministri Rama jep lajmin e mrekullueshëm, ka lidhje me të gjithë ne

Kryeministri Rama ka qenë sot  së bashku me Ministren e Infrastrukturës Belinda Balluku për të.

“Kur isha 16-vjeç…nuk isha e përgjegjshme se më jepnin…’.Vajza rrëfim drithërues, mes lotësh denoncon 4 për.dhunuesit: Ata më…

Vajza 17-vjeçare e cila u përdhunua dhe më pas u shfrytëzua si prostitutë nga katër.

Sapo ndodhi në mes të Komisionit, tërhiqet ‘blic’ Opozita, habiten deputetët e PS, mblidhen urgjent 4 ‘kokat’ që do marrin vendimin bom.bë

Komisioni Parlamentar i Ligjeve ka ndërprerë pak më parë mbledhjen online për t’iu rikthyer diskutimeve.

U pezullua nga Covid-19, tani nis faza e re. Policia del me lajmin e rëndësishëm, ja çfarë po ndodh

Policia Bashkiake Tiranë ka dale me nje njoftim te rëndësishëm ne rrjetet sociale duke ftuar.

Harrojeni plazhin! Reshje shiu dhe ulje temperaturash, ja si do jetë moti këtë javë. I nxehti rikthehet në…

Lajme aspak te mira per pushuesit dhe adhuruesit e plazhit. Kjo javë pritet të jetë.

Jeni pa punë? Sapo erdhi njoftimi, hapen 80 vende pune, ja dokumenacioni që duhet të dorëzoni dhe si duhet të aplikoni

Policia Bashkiake ka nxjerrë pak më parë një njoftim, ku ka bërë me dije se.

Ç’po ndodh me Erion Braçen? Rudina Hajdari jep lajmin për kolegët, ai nuk ishte sot sepse…

Komisioni i Integrimit u shty sot pasi mungonte zv kryeministri Erion Brece. “I është bërë.

Shifrat e frikshme, zbulohen të dhënat t.ronditëse, ja ku po shkojnë paratë e shqiptarëve

Nga Jorida Tabaku Kryeministri në ikje e ka vënë çdo gjë të ekonomisë së vendit.

“Më vjen të ulëras..”. Gazetarja publikon ska.ndalin, nxjerr CV e deputetes, u sho.kuam: Unë dhe ju duhet të presim…

Gazetarja Esiona Konomi ka publikuar CV e deputetes Ediola Braha, e dalë nga listat e.