“Po i patë mos iu afroni, na telefononi”. Policia nxjerr foton dhe ngre al.armin, ja kush janë 2 të rre.zikshmit që ek.zekutuan…

Policia ka shpallur në kërkim 2 personat e rrez.ikshëm,Qazim Marku, 23 vjeç dhe Eugert Merizaj,.

“Diçka e jashtëzakonshme pritet të ndodhë mes Ramës dhe Bashës, përgatituni se ndyshimi i madh po vjen…”. Debatet paskan qenë false

“Do të vijë momenti që Kryeministri Edi Rama dhe kreu i PD-së, Lulzim Basha do.

Oh jo, sa momente kr.itike/ Iu futën m.askat në shtëpi dhe në sy të fëmijëve…, flet për herë të parë gruaja në Librazhd

“Ishin dy burra, ishin të gjatë, mbanin m.a.ska. Njëri prej tyre kishte edhe p.i.stoletë”, mësohet.

Ministri Lleshaj i sh.o.kuar, jep lajmin e rëndë mes njerëzve që mblodhi. Jo, është e papranueshme si mund të ndodhë

Ministri i Brendshem Sander Lleshaj tha se autoshkollat duhet të jenë të akredituara dhe në.

Ministrja ndihet e vetme, e nis fjalën me thumba ndaj Lleshajt, por ja përgjigja e papritur që merr nga Sandri

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, bëri një vërejtje kur nisi fjalën ne konferencen.

“Xhodë, në shkurt i kemi provimet”, aktori i njohur na n.g.jeth mishin, takimi i fundit në spital me Xhevdet Ferrin

Ikja e Xhodës, ashtu siç e njihin të gjithtë ka shkaktuar një dhimbje të madhe.

Ahh të dy në një ditë/ Pas Xhevdet Ferrit, një tjetër mendje e ndritur mbylli sytë përgjithmonë, oh ç’dhimbje…

Pas ndarjes nga jeta tragjikisht nga një sëmundje e rëndë e yllit të kinematografisë shqiptare.

Disa persona i futen në shtëpi gruas shtatzanë, i presin flokët në sy të dy fëmijëve. Oh sa e rëndë o Zot, burri kishte ikur….

Nje ngjarje e rende ka ndodhur në fshatin Marinaj të Librazhdit mbrëmjen e djeshme. Sipas.

Lajmi fundit/ Lëkundje të fo.r.ta tërmeti, banorët tm.errohen, vrapojnë drejt…

Tërmeti ka tronditur sërish Italinë.  Mësohet se lëkundjet janë me magnitudë 4.1 rihter, duke shkaktuar.

Del foto e re e çiftit, Rudina dhe Marku nuk përmbahen më, çdo moment i tyre bashkë kalon në…

Mund të cilësohen pa frikë si çifti më i ndjekur për momentin. Bëhet fjalë për.