Çfarë i tremb dhe pse po heshtin?! Shkodra më ‘jetime’ se kurrë, praktikisht zero e përfaqësuar në…

A ka Shkodra deputet dhe ku jane? Eshte kjo nje pyetje qe po behet cdo.

Mjekja nga Gjermania tregon për pikun e COVID-19 në Shqipëri: Ja gabimi i rëndë që bëjmë

Mjekja e njohur Aurora Meta Dollenberg ka folur ditën e sotme për situatën e pandemisë.

Foli në telefon me Di Maion, Basha jep detajet, sa gjatë paskan biseduar

Pas bisedës telefonike që zhvilloi me ministrin e Jashtëm të Italisë, Luigi Di Maio, kryetari.

Ja si ka qenë, le.meritëse se si e ka bërë ko.ronavi.rusi, shikoni pamjet sho.kuese

Në fotot e mëposhtme do të shikoni se si një atlet, me një fizik të.

Negociatata/ UOU, Shqipëria merr super lajm nga Brukseli, kjo nuk pritej kaq shpejt

Teksa pritet hapja e negociatave me Bashkimin Evropian Shqipëria ka marrë një tjetër lajm nga.

E bu.jshme/ KLSH pl.as raportin: Bëmë auditimin, Teatri duhet ndërtuar siç ishte, ja pse

Nëpërmjet një njoftimi për mediat, Kontrolli i Lartë i Shtetit ka bërë me dije se.

Avokat Ngjela bën analizën bo.mb.ë: Ja ç’do bëjë FBI me Edi Ramën dhe Hashim Thaçin

Avokati i njohur, Spartak Ngjela, ka bërë një analizë në lidhje me zhvillimet e fundit.

Dokumenti me firmën e tij/ Nuk donte ta takonte në Prishtinë, Rama merr vendimin e bu.jshëm për Haradinajn

Pasi shkoi në Prishtinë dhe nuk u prit nga ish-Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, Kryeministri.

E fundit/ Ç’po ndodh? Kryediplomati italian telefon Ramën dhe Bashën, mesazhe të forta

Është raportuar para pak minutave se ministri i Jashtëm italian Luigi Di Maio zhvilloi biseda.

Ah o Zot serish nga Shkodra/ MSH jep njoftimin urgjent: Tjetër v.de.kje nga COVID-19

Gjithnjë e më i rëndë bëhet bilanci i vde.kjeve nga ko.ronavirusi në vendin tonë. Mësohet.