Momentet kritike, kishte përballë një shqiptar, ministrja angleze shkruan çfarë ndjeu kur kuksiani me pranga në duar po çohej në…

Arrestohet në një aksion të madh policor nga Agjensia Kombëtare e K.rimit (NCA) ne Angli,.

Pse mungoi në ceremoni ku ndodhej Rama-Meta-Basha? Habit Monika Kryemadhi, del ur.gjent dhe pl.as bo.mbën

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ndonëse mungoi në ceremoninë e organizuar nga ambasadorja Amerikane Yuri.

T.merr në Velipojë, pushuesit e nisin ditën me ulërima. Kërkohet ndihmë, një person po…

Shenohet m.bytja e pare ne plazhin e Velipojes. Mengjesin e sotem, ka mbetur v.iktime ne.

Ç’po ndodh në Rinas? Policia niset urgjent drejt dy personave, u hap çantën, shokohet kur brenda tyre gjen…

Policia Kufitare e Rinasit ka sekuestruar 31400 euro. Në hyrje të Republikës së Shqipërisë, gjatë kontrollit.

“10 vetë vr.asin veten”. Muç Nano pl.as deklaratën e rëndë: Nëse e sheh duke punuar në ditën e pushimit, mund ta v.r.asë sepse…

Gazetari Mustafa Nano ka komentuar  në monologun e djeshëm ngjarja e tmerrshme që tronditi opinionin.

“Ju lutem, merrni masa, situata e rëndë, Qeveria është dorëzuar”, Basha deklaratë t.ronditëse

“Qeveria është dorëzuar”. Me kete arsye, kreu i PD Lulzim Basha i thërret qytetarët te.

Tme.rr në Velipojë, bri.tma dhe ulërima, oh zot ç’tragjedi ndodhi aty…

Një ngjarje tragjike ndodhi pak më parë në plazhin e Velipojës, ku një person është.

Jozefina Topalli rikthehet në PD? Gazmend Bardhi mbërrin ur.gjent në Shkodër, zbulohet lëvizja e radhës, ja ç’po “gatuan” opozita, planet për…

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka qenë në Shkodër ditën e sotme.

Si u infektuan punonjësit e bashkisë dhe i burgosuri që doli me leje, frikë e madhe, njëri urgjent në spital, dyshohet se…

Ministria e Shëndetësisë ne shifrat zyrtare tha sot se në Kavajë rezultuan pozitivë gjashtë raste.

‘Kemi mosha të reja që janë rëndë, kanë shenja të…’, Manastirliu jep mesazhin b.ombë, ç’po ndodh në spital

Me rritjen alarmante të shifrave me të prekur nga Covid, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu.