Rama përballet në Shijak me gruan që nuk përmbahej dot, puthje e përqafime: Mos na humb kohën me kto…

Kryeministri Edi Rama ne takimet qe ben prej dy javesh ne terren pas termetit, po.

LAJM I FUNDIT/ Ç’po ndodh te gjykata e Tiranës? Një numër i madh ish deputetësh mblidhen, ja çfarë pritet

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji do të dalë sot në seancë në Gjykatën e.

“Shtëpinë e bleva me dy kredi, s’mund të rrezikoja familjen se isha në mbrojtje”, flet prokurori që punoi në Shkodër: Më kanë kë.r.cënuar…

Prokurori i K.ri.m.e.ve të Rënda Anton Martini, njëherësh dhe kandidat për SPAK doli sot në.

Oh Zot, nëna e nxirrte vajzën në ‘chat-line’ e.rotike me meshkuj, gjykata s.kandalizohet, zbulon se…

Gjykata e Tiranës ka dënuar me burg tre femra të akuzuara për një vepër penale.

“Po i jap një mundësi historike”, Meta thirret në prokurori pas deklaratës surprizë

Kreu i shtetit Ilir Meta do të paraqitet sot në Prokurorinë e Përgjithshme në orën.

Tek godina 15 ku u shkrua historia: Majko dhe Imami flasin për shembjen e selisë së parë të PD-së

Nga Luljeta Progni Një dhomë me derë xhami, në katin e parë sa hyje në.

Policia e Shtetit jep detaje për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur, marrin pjesë edhe efektivë italianë

Policia e Shteti ka dhene detaje per lajmin qe dhane ne mengjes mediat italiane. Strukturat.

O zot, qenka shkundur mirë, po kishte njerëz këtu brenda? Rama i llahtarisur nga tërmeti, ja ku i pa dëmet

Kryeministri Edi Rama ishte sot në QSUT, ku pa nga afer demet qe la pas.

O Zot, e paralajmëron pedagogu i njohur. Ka lidhje me tërmetin ky parashikim

Nga Artan Fuga Cfarë na mësoi tërmeti? Jemi komb i stërlashtë, nuk na ka hije.

Thonë se ajo është fituesja e festivalit, reagon Elvana Gjata një ditë pasi kënga e saj u…

Një ditë më parë, u publikuan në kanalin zyrtar të RTSH në Youtubë këngët pjesëmarrëse.