Skandali, pl.as bomba/ “U zhduk nga pakot e Ministrisë së Mbrojtjes dhe u zëvendësua me 2 kg hurma arabie”

Një denoncim i fortë ka qenë ai i bërë pak më parë nga PD. Ish-deputetja.

Harrojeni ëndrrën gjermane, ja vendimi që ka marrë Merkel për Shqipërinë

Ndersa nga sot Gjermania hoqi kufizimet, shtetas nga njëmbëdhjetë vende që nuk janë pjesë e.

LAJM I FUNDIT/ Mbërrijnë në Shqipëri 3 të dënuarit e arratisur pas problemeve me…ja ç’ndodhi në Rinas

Si rezultat i bashkëpunimit të ZQK Interpol Tirana me homologët, u bë i mundur ekstradimi.

“Nxënësit me notën 10 në gjimnaze nuk arrijnë që…”, ministrja zbulon ‘skandalin’. ja ç’po ndodh me rininë shqiptare

Ministrja e Arsimit Besa Shahini tha se shkollat e mesme kanë problem me fiktivitetin e.

Zbulohet detaji shokues, gjatë karantinës paska ndodhur më e rënda për shqiptarët, sot mësohet se na kanë…

Ish deputetja e PD, Dhurata Çupi në një deklaratë për mediat thotë se është shokues.

“Pse nuk vepruat kur e dinit”. Besa Shahini shfryn ndaj Gazetares, pyetja e saj e ‘nxorri nga shinat’

Ministrja e Arsimit Besa Shahini është nxehur keq nga një pyetje që ju drejtua sot.

“Mbyllni sytë para k.rimit e të bëheni palë me k.riminelin…”, t.ronditet Prokurori, Etilda Gjonaj bën deklaratën b.ombë

“Prokuroria të mos mbyllë sytë përpara veprave penale apo, akoma më keq, të bëhet palë.

Ska.ndaloze/ “Se*s me personat e karantinuar në hotele’, rojet e sigurisë ‘kapen mat’, çfarë i tradhëtoi? Detajet tronditëse…

Një ska.ndal ka ndodhur në Austrai ku rojet e sigurisë të cilët janë punësuar për.

Ç’po ndodh? Tm.errohen njerëzit, ambulancat njëra pas tjetrës, vjen lajmi tronditës

Numri i personave të prekur nga COVID-19 në vendin tonë ka pësuar sërish rritje gjatë.

Gazetari sheh t.merr me sy në spitalin Infektiv, për 30 minuta aty ndodhi më e rënda

Vijojne me ritme te larta shtrimet ne spitalin Infektiv. Gazetari Erjon Skëndaj raporton se përgjatë 30.