Nuk ndalet Saimir Tahiri, bën deklaratën e bo.mbë, flet për shan.tazhe dhe kër.cënime

Teksa pritet që nesër të dalë në një komunikim me mediat, ish-ministri i Brendshëm, Saimir.

“Hëngshin kokat e njëri-tjetrit”/ Lu.fta e ashpër mes grave të Rilindjes, kur sh.errin e bëjnë gratë e Ramës

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjitikës dhe Drejtoresha e Përgjithshme e Rrugëve patën një “sherr grash”.

6 çingijet/ Në ftesë-orgji.në e 8-të; Edi Rama e tha troç: Sali, Luli, Ilir, Monika, Fatmir; ejani puth…

BËJNË SIKUR JANË “ARMIQ TË PËRBETUAR”, TË NJËRI-TJETRIT/ Kapobanda e PPP-ve, deputetëve, kryebashkiakëve e drejtorëve.

Deklarata për “Tahirin”, qindra shqiptarë su.lmojnë ambasadën amerikane: As Mira Kazhani nuk…

Menjëherë pasi ambasada e SHBA-ve në Tiranë publikoi qëndrimin për vendimin e vendimit të Gjykatës.

Dr.oga nuk i ndahet Tahirit/ Gafa skan.daloze e Gjykatës me vendimin, ‘harrojnë’ që…

Ditën e sotme është publikuar vendimin për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri marrë ditën e.

Rrëfimi i tre ministrave të Rilindjes për aferën e shekullit. A do ta shesin Edi Ramën para SPAK-ut?

Si e mbrojtën Ahmetaj, Gjiknuri dhe Cani pazarin me CEZ, duke akuzuar Berishën, Boden dhe.

Mesazhet konfidenciale/ Në kupolën e PS pl.as thirrja: “Kujdes se na mërziten lali dhe Xhafaj, sa më shumë…

Në fund të vitit të kaluar SMS-të e famshme të grupeve të Whats’App, që aktivistët.

Bledi Mane zbulon femren e rëndësishme në politikë për të cilën ka dobësi Saimir Tahiri

Nga Bledi Mane Kësaj here titullin e shkrimit tim po e vendos në shpinën e.

Po tani çdo bëjnë ambasadat?!/ Flamur Noka plas “bo.mbën”: Ja krimi tjetër sho.kues i Tahirit

Paraardhësi i Saimir Tahirit në Ministrinë e Brendshëm, Flamur Noka, ka bërë një deklaratë shumë.

Fatmir Xhafaj i ngul “th.ikën” Saimir Tahirit, pas sulmit dje në gjykatë ja veprimi sho.kues i ish-ministrit

Vendimi i djeshëm i gjykatës për ish-ministrin Saimir Tahiri ka bërë që shumë të mërziten.